reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spełnione zaciążone staraczki od stycznia 2012 :)

Nooo to mam doslownie chwile zeby napisac bo Nela sie zabawkami zajela... :| przy okazji tych kolek to kompletnie spac mi nie chce. Jest godzina 23 a ona spala przez pol godziny od 17-17.30... Ale przynajmniej pielucha co chwile pelna i baczki puszcza.

Sihayko ja mysle ze powinnas na zime basen odpuscic. Lepiej nie ryzykowac z brzdacem takim Malym... Jak dieta? Co nowego? :-)
Nie odpuszczaj cycka! Absolutnie :p

Gosiu jaka ta Twoja Sarunia sliczna jest! Pomponiara hehehe :))

Pianko odstawiasz juz? Boisz sie o cyce? ;-)) hihihi ale fajny musi byc juz Kubus :D tylko psotnik :D

Mgielko ojoj, to juz wprowadzasz? ;-)) super i jak Nastka reagowala na cos nowego? Smakowalo? :-)

Ja sie zastanawiam kiedy Nelci minie. Cos czytalam ostatnio ze to od ilosci bodzcow dziecko ma "kolkowe" bole brzuszka... I staram sie jej ograniczac te bodzce ale jakos srednio pomaga. No i czesto akurat taka przed kolka Nelke moja mama bierze na rece i mam wrazenie ze jej przykro ze Mala tak u Niej placze... Yhss byle do przodu
 
reklama
Gosiak ja jej kupiłam ten strój na to lato czyli jak miała 2 lata :-D ona teraz 92 nosi, chociaż większe 86 też są czasem na nią dobre :-) ale na bilansie dwulatka była ważona, mierzona i wypada idealnie w 50 centylu :tak: ale nie ma co się dziwić że ona taka drobna jak przy narodzinach kruszynka 51cm zaledwie miała :-)
agacynda oj tak, jest z niego psotnik, coraz częściej słyszę jak do małej popełznie nie chcę dzidziusia, dzidziusiu odejdź! :-D ja daję cycka w dzień nie jako jedzonko ale bardziej na popitkę a tak to odciągam i albo w nocy w butli dostaje moje mleko albo dodaje do deseru np z biszkoptami albo do zupki. Moje dzieci niestety z tych gryzących i maltretują mi sutki :no: Jakubowi jeszcze jak się ząb nie przebił to samymi dziąsłami jednym ściśnięciem przegryzał skórkę od chleba takie ma twarde więc wyobraź sobie co czuję jak praktykuje to na mnie...:baffled:poza tym on sam już tak średnio zainteresowany cycem, napije się trochę i parzy na niego, dotyka paluszkiem, gada do niego, śmieje się ale jeść to średnio. Wczoraj go przystawiłam to popatrzył na mnie odwrócił głowę i za talerz z jajecznicą :sorry2:lepiej mu kanapki smakują niż kaszki, mleka itp banana też woli gryźć całego niż dostać utartego :confused:
Anulk@ jak się trzymacie? włosy odrosły? ;-)
 
Pianko no nic dziwnego, ze sie Kubus za normalnym jedzeniem oglada :-) chlop prawdziwy w domu to trzeba jesc "po doroslemu", nie? Co sie bedzie cycem najadac :D hihihihi no jakby Ciebie tak ugryzl jak ta skorke chleba, to nie byloby wesolo :-))

Moja Nela dzisiaj bez wrzaskow popoludniowych wiec mam nadzieje ze sie uspokoilo. &&&&&&&&
 
Agacynda też czytałam że kolki są też od nadmiaru bodźców. Jedyne pocieszenie to że kolki zazwyczaj mijają po 3mcu.

Pianko aaa widzisz, coś mi się pomyliło że Kalinka roczek dopiero hahaha. No to ja chętnie przyjmę strój :) napiszę Ci na PW :) haha ale się uśmiałam z tego dzidziusiu odejdź :D u mnie też Sara powoli traci zainteresowanie cycem, wszystko dookoła ją interesuje.

Co tam u reszty słychać?
 
Pianeczko ale Ci zazdroszczę ze Kuba chce jeść wszystko :) bo Antek tylko poczuje jakąś grudkę na języku zaraz ma odruch wymiotny :baffled: zastanawiam sie kiedy mogę zacząć mu dawać taie normalne obiady jak ziemniaczki z sosikom, ale to chyba po roczku co? bo ja już nie pamiętam
aaa chciałam sie jeszcze zapytać czy KUba już sam siada? Bo Anek próbuje ale średnio mu wychodzi siedzi ładnie jak się go posadzi

z Dominika siusianiem się uspokoiło już nioe chodzi nie wiem co było tego przyczyną ale mam nadzieje ze już nie wróci

A co z Noelle ?

a
 
jestem i zyje!!! masakra. mała spac nie chce. wierci sie zmienia pozycje albo robi sobie nocne seanse w niespaniu... ludzie!!!!!

wysypka powoli znika. z czego azs nie wiem i chycba więcej nie chce wiedziec. juz nie czytam bo mnie to przeraża....

PAULINKO jak chcesz to uszyje Ci apaszkę dla Mikiego :) mam fajny materiał biały w kolorowe potworki :)
SIHAYA moze Nadusia miała faktycznie gorszy dzień. juz lepiej z tym jedzonkiem?
MGIEŁKA najlepszego dla małej. ja Oliwka?
GOSIAK tak, tak, Sarunia to laseczka!!! po mamusi.
AGNIESZKA jak tam z Dominisią? biedna... tak mi jej szkoda....:(
PIANKA hahaha Fajna ta Kalinka a Kubcia oczy!!! przepiekne!
AGACYNDA kolki.... o nie....!!! współczuje Ci. siły życzę !

a asitka gdzie?
 
witajcie
po wczorajszej wizycie u lekarza mała przybrała 780 gram , zdrowa, osłuchowo czysta i gardło też, pediatra powiedziała że rozwój fizyczny ma na poziomie pół rocznego dziecka, jednak za szybko chce siedzieć a musze popracować nad podnoszeniem głowy z pleców bo jak ją sie łapie za ręce to skubana robi mostek, podpiera sie na stopach i wypycha dupsko, lekarka powiedziała że silna i ze super, ale na tym etapie ma podnosić główke... więc poćwiczyłam dwa razy i bez problemu podnosi już główke, chyba poprostu musiała się tego nauczyć, bo nie kumała o co chodzi

my nadal same mąż na poligonie do grudnia,
dziś obiecaiałam bawić się z Oliwią, mam nadzieje ze sie uda
aaa i przy takim ładnym wzroscie poza tym jabłuszkiem co dałam pare razy i marchewką co dałam dwa razy nie daje jej nic, niech rośnie na cycku do 6 miesiąca, a marchewki juz nie daje bo nie robila kupki po niej, a jabłuszko to pare łyzeczek daje dziennie aby smaczek więc starczy

doczytam jak się ogarnę
agacynda trrzymaj się dzielnie z tymi kolkami
Gosiak Sarunia prześliczna
 
Dziewczyny ile musze odciagnac mleka zeby Nela sie najadla? ile dzisiaj do dentysty i po znieczuleniu nie mozna karmic okolo 2-3 godziny... narazie mam 50ml...
 
reklama
Do góry