reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spełnione zaciążone staraczki od stycznia 2012 :)

KROLEWNA i jak uszka Lenki?
ANIULKA najlepszego dla Maksika:)
PAULINKA jej juz polowa!!!!!!! jak to leci!!!! pokaz brzusio:)

tak mówicie o tych kolczykach że zaczęłam zazdrościc:p ja miałam w planie na wiosne przebic. ale jak mój wiercipiętek to wytrzyma
 
reklama
Hej dziewczyny ;-)
Przepraszam że się tak długo nie odzywałam ale musiałam trochę odpocząć od tego wszystkiego ;-(
ANULK@ gratuluję cudnego synka :-*
Dziewczyny macie prześliczne pociechy ;-)
My z m. zdecydowaliśmy się na ivf w poniedziałek mamy wizytę w tej sprawie w klinice także trzymajcie kciuki :-)
Pozdrawiam Was wszystkie :-)
 
noooo Asitko:))))) jesteś!!!!:))))) Kciuki w takim razie za poniedziałek:)
a z ciekawostek... ku pokorzepieniu serc:D... znajomi starali się o dzidzię laaaaata... w końcu zdecydowali się na adopcję, po 2-3 latach formalności dostali chłopczyka a miesiąc później okazało się, że ona jest w ciąży:] wszystko się może zdarzyć:)
I co tam u Ciebie poza tym? jak treningi? dietka? w pracy dają w kość?? jakieś ferie planujecie?
 
SIHAYA w parcy dają mi w kość, przez święta nie ćwiczyłam ale teraz zaczynam znowu :-) na ferie nigdzie nie jedziemy bo musimy oszczędzać na ivf :-) dzięki za pamięć :-*
 
Hej kobietki;)

Nie odzywam się ostatnio bo jakoś czasu brak Antoś to żywe srebro w ciągłym ruchu i matce odpocząć nie daje , u mnie wszystko ok zaraz poczytam co tam u was buziaki ****
 
Agnieszko Antoś wnet chodzić zacznie:) Już prawie 9 mies!!:) Ale to zleciało:)
Asitko trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę:) A wy się na refundację łapać nie będziecie?
Domi ostatnie zdjęcie mam z 18 tc, więc prawie półtora tyg temu:) Dzisiaj zrobię nowe i Wam wkleję:)
 
hej hej :-)

PAULINKO niestety na refundowane ivf nie łapiemy się jeszcze :-( zostaje nam ponad pół roku jeśli moja poprzednia gin. napisała w kartotece że staram się o dziecko a w to wątpię :-( a dopiero po upływie 2 lat mogę zapisać się do rozmowy kwalifikacyjnej a to by było w drugiej połowie tego roku i nie wiadomo czy załapałabym się na ivf w tym roku :-(

dzisija byłąm z m. w klinice iiiiiiiiiiiiii podchodzę do zwykłego ivf :tak: gin. dał mi skierowanie na badania i jak wyniki wyjdą dobrze to w połowie marca podchodzę do ivf :szok:

ściskam Was wszystkie i Wasze pociechy :*******
 
reklama
Do góry