reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spełnione zaciążone staraczki od stycznia 2012 :)

Anulk@ kochana współczuję bardzo i trzymam kciuki żeby te pieniążki się znalazły


wiecie co kobietki Antoś sobie urządza ostatnio zabawy nocne wstaje o 1 czasami o 2 i nie śpi do 3/4 ja wtedy wkładam mu zabawki do łóżka a sama czuwam:-) ale Antoś to cwana bestyjka i jak zauważy że mama oczy zamknie to rzuca się na mnie i gryzie hee

mały tyran ;)
 
reklama
ANIULKA rany!!! i co? znalazły się pieniązki? trzymajcie się!!
AGACYNDA plany są, ale co z tego wyjdzie? strach sie bac.
AGNIESZKA Lena też miała taki okres, że wstawała w nocy i nie chiała spac... współczuje. może mu sie odwidzi
SIHAYA Smacznego dla Naduni. Lena tez uwielbia swoje JABOOO:-D

Lena ma katar (i na katarze się skończyło, tfu, tfu), mąż chory i ja też wlaśnie zaległam z bólem gardła... łeb mi peka... buuu
 
haloooooo a co tu taka cisza??? nie róbcie jej tylko meldować się tu proszę raz dwa!

Anke i jak cykl się zapowiada? prowadzisz jakiś wykres czy coś??
Paulinka kompletujesz już wyprawkę?
Agacyndka jak tam rozszerzanie diety Nelsonka? działacie??

Ja ledwo przytomna, Nadka dwie ostatnie noce budziła się co chwilę... a rano i tak o 6ej gotowa już do zabawy:| skąd to dziecię czerpie tyle energii??https://www.babyboom.pl/forum/images/smilies/square/confused.gif.pagespeed.ce.czZnOsaR0l.gif hmm... w sumie może z tego, że ostatnio je jak smok.. albo smoczyca:] np dziś przed spacerem zupkę (miała być na dwa razy, ale zjadła całą na raz) popiła jeszcze 110ml mleka:|

Agnieszko a jak u Was noce? Antos dalej harcuje, czy już mu przeszło i śpi jak aniołeczek?
Domik zdrówka dla Was!! Wy to co chwilę macie jakieś "atrakcje" biedulo...
Gosiaku co tam u Ciebie?? jak Sarunia??
 
Ostatnia edycja:
Nelson dzisiaj jadła jabłuszko,ale mało chętnie, bo śpiąca była. zresztą jabłko i marchewę mamy już przetestowane z wcześniejszych prób :-) także jutro dostanie połączenie marchewki i jabłka.
i brawa wielkie dla Nadusi za zjedzenie całej zupki ;-) zuch dziewczyna :D
 
u nas lepiej :) mała ma dużo mniejszy katarek. ja też jakoś żyję :)

SIHAYA brawo dla Naduni. nie dziw się,że je z chęcią. nowy smak.wszystko pyszne a i dziewczyna rośnie, wiecej się rusza więc potrzebuje:) nie przejmuj się bo i ja nie wiem skąd to moje dziecię czerpię energię. chyba z kosmosu! :shocked2:
 
Sihaya nie kompletuję jeszcze, bo jakoś do mnie nie dociera, że to już 25tc... Może w marcu zacznę,,, W sumie bardzo dużo rzeczy już mam... No i jeszcze nie mam na 100% potwierdzonego chłopca. 26 lutego może dopiero gin potwierdzi. Któraś pytała o imię- po tygodniu negocjacji i sporów stanęło na Mateuszu i tak już chyba zostanie, vo innych opcji brak.

A dla naszych kobietek zaczynających przygodę z jedzeniem- SMACZNEGO:))))
Dla Lenki- zdrówka:)
 
hej Antoś wrócił na dobry tor i ładnie śpi w nocy :)

Dziewczyny które przestały karmić powiedzcie mi jak zakończyłyście laktacje, jakiś sposób oprócz tabletek ?
 
Chciałam Wam dziś nagrac i pokazac jak mój gad cwiczy i stawia swe pierwsze kroczki, ale za każdym razem jak widzi aparat to przestaje:rofl2:

AGNIESZKA ja zatrzymałam laktacje bez tabletek. po prostu kormiłam małą co raz to rzadziej, ale mały efekt był, więc totalnie był koniec cyca. ona na butlę a ja jak czułam, że piersi są pełne to odciągałam tyle aby ulge poczuc. były też zimne okłady i poszła w miare sprawnie. a co kończysz cycowanie?

PAULINKA piękne imię. a jak Ty się czujesz?
 
reklama
Domi no zastanawiam się czy nie skończyć już chciałam do roku wytrzymać, ale juz powoli mam dość swoich piersi są wielkie i strasznie denerwują. A jak tam malutka katarek przeszedł?
 
Do góry