reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spokój maluszka

reklama
Co prawda troszkę stary temat, jednak też muszę potwierdzić, że Viburcol N sprawdza się fantastycznie, naprawde godny polecenia. Ja teraz do dzis go stosuje jak dzieci mają problemy z zabkami w nocy. Czasami tez czopki przeciwbólowe i oczywiscie masc Bobodent.
 
Viburcol od jakiegoś czasu jest na receptę i nazwa ma się też zmienić po wysprzedaniu wszystkich zapasów viburcolu n, w aptekach będzie dostępny viburcol compositum, ale to ten sam preparat. Teraz trzeba będzie pilnować żeby wcześniej brać receptę od lekarza, że czopki zawsze były w apteczce. Viburcol jest bardzo dobrze znany pediatrom, więc na pewno bez problemu wypiszą receptę.
 
Fakt jest taki, że Vibrurcol jest znany i coraz bardziej doceniany zarówno przez pediatrów, jak i rodziców. Pomaga w krótkim czasie uśmierzyć ból – zarówno podczas ząbkowania jak i gdy dziecko ma kolkę. Prócz tego można też stosować dodatkowo masaże, co odpręży spięte z bólu dzieciątko. Niemniej jednak wiadomość, że zaczął być on wydawany na receptę mnie troszkę dobił :/
 
Na moje dziecko raczej nie działa! Jeśli chodzi o krople to istnieje taka forma Viburcolu. Mieszkam w UK i w formie czopków nie ma szans tu kupić, tylko ampułki 1ml-5 kropli.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bernardetto Viburcol w kroplach? Pierwszy raz słyszę, bo kiedyś pytałam o to w aptece i powiedziano mi, że jest tylko produkowany w czopkach. Ta zmiana nazwy i to, że jest on już na receptę to pewnie są wymogi UE. Ale jak już pisano wszystko inne jest bez zmian i najważniejsze, iż jest skuteczny.
 
Do góry