reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sposoby na brak apetytu/wymioty

Ja też miałam straszne mdłości a cierpię na emetofobie czyli panicznie lek przed wymiotami. Więc polecę ci to co mi pomogło. Jest taki środek specjalnie dla mam w ciąży o nazwie mamarin. Zawiera klacze imbiru u Wit. B6 i naprawdę działa cuda. Bo udało mi się przejść ciąże wymiotów.

Kurcze czy to mozliwe ze ja tez moge miec to co ty? Zawsze jestem zestresowana ze zwymiotuje np nie zjem publicznie w galerii bo zaraz zaczynam sie bac ze zwymiotuje. Jak bylam mala i wymiotowalam to plakalam strasznie i ten placz zostal mi do tej pory. Powiedz mi ile razy dziennie bralas ten lek?
 
reklama
Co 4 godziny tak możliwe że masz emetofobie ja dostaje ataku paniki. Nie jem w mc i w żadnych restauracjach. Ten lek jest bezpieczny moja ginekolog wiedziała na co cierpię i w razie w gdybym jednak zwymiotowała przepisała mi też lek przeciwwymiotny ondasteron jeden z najbezpieczniejszych leków które stosuje się podczas chemii u dzieci. One nie zagrażają plodu. Ja miałam wybierać albo będę żyć w ciągłym strachu i codzienne ataki paniki mogły bardziej odbić się na dziecku niż branie tego leku. Na szczęście nie zaistniała taką konieczność. Jak chcesz to pisz na priv

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co 4 godziny tak możliwe że masz emetofobie ja dostaje ataku paniki. Nie jem w mc i w żadnych restauracjach. Ten lek jest bezpieczny moja ginekolog wiedziała na co cierpię i w razie w gdybym jednak zwymiotowała przepisała mi też lek przeciwwymiotny ondasteron jeden z najbezpieczniejszych leków które stosuje się podczas chemii u dzieci. One nie zagrażają plodu. Ja miałam wybierać albo będę żyć w ciągłym strachu i codzienne ataki paniki mogły bardziej odbić się na dziecku niż branie tego leku. Na szczęście nie zaistniała taką konieczność. Jak chcesz to pisz na priv

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom

Jeju dziekuje. Mialabym go brac codziennie tak? Niezaleznie od tego czy wymiotuje czy nie? Bo ja przez brak apetytu i schizowanie sie ze zwymiotuje po jedzeniu schudlam 4 kg a jestem w 16 tc.. i boje sie ze gdy schudne wiecej to z dzieciatkiem bedzie zle..
 
Tak niezależnie czy wymiotujesz czy nie. Ja w ciągu miesiąca schudłam 9 kg . Piłam tylko wodę i chleb bo nic innego nie mogłam przełknąć. Jak zaczęłam zażywać tabsy to dałam radę zjeść także owoce więc naprawdę działają ale trzeba w to wierzyc. Będzie dobrze przeżyjesz. Byle do II trymestru

Sent from my PRA-LX1 using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry