reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPOTKANIA GRUDNIOWEK

reklama
cześć dziewczynki
no ja też niestety nie moge zagwarantować że bedziemy na 100%, bo jeśli bedzie padało to nie przyjedziemy. Wybieramy sie pociągiem i musimy sie przesiadać na wschodnim a potem pewnie w metro więc jak bedzie padało to nie przyjedziemy.
to ja powiem tak, jak przyjedziemy to bedziemy a jak nie to nie

 
my niestety w tą niedziele nie damy rady :-[ :( :mad: jedziemy w sobote do moich rodziców mam nadzieje że uda nam się następnym razem

a za imprezką urodzinową jestem jak najbardziej zaaaaaaaa
 
Ziemzia hmmm tak mi przykro :( mam nadzieje że następnym razem bedziemy mogli ale zawsze możesz nas odwiedzić u nas w domku zapraszam
 
słuchałam pogody i w niedzielę ma być ciepło, więc pewnie sie wybierzemy :laugh: :laugh: :laugh:
tylko nie wiem jeszcze czy przyjade sama z Kacperkiem czy jeszcze z Pawłem bo on nie może sie zdecydować, nie chce mu sie jechać :p ale myślę że nie puści nas samych :)
Klucha a Twój mąż będzie???
 
A ja w końcu nie wiem, czy będę :(
Moja mama koniecznie musi pojechać na działkę (bo ona jest chora jak tam 3 dni nie jest), a tata jej przecież nie zawiezie, bo ma tę rękę w gipsie, wiec wymyśliła, że ją Bartek zawiezie i urządzimy sobie rodzinny piknik. A ja nie cierpię tej działki ostatnio. No i maiłam inne plany na weekend, jeszcze dam znać, co udało mi się wytargować
 
reklama
Do góry