reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania grudniowych mam !!!

missiiss1301

Kochamy Cię Antosiu :*
Dołączył(a)
16 Maj 2009
Postów
10 618
Miasto
Wroclove :)
:-) a więc moze bysmy sie spotkaly jeszcze z brzuszkami ?? :)

ja jestem z wro wiec proponuje wroclawianki i te ktore moga dojechac moze bysmy sie dziewuchy umowily na lody albo na ... soczek ;) pisac kto moze dow ro dojechac :-)
 
reklama
Hej Missiiss!
Jak już pisałam na głównym - bardzo chętnie się spotkam.
Za chwilkę jadę do Pasażu Grunwaldzkiego. Jeśli nudzi Ci się w domku i masz blisko do Grunwaldu, to może spotkałybyśmy się na razie dwuosobowo zanim zbierze się nas więcej chętnych?
 
ewwe hahah wymieklam po twoim poscie haha :)

dziewuchy a nie ma was wiecej z jakiegos miasta gdzie kilka mogloby sie spotkac ??

sunflower trzebabylo mowic ze bedziesz we wro i zaproponowac :) szkoda ze nie wieddzialam ... abuuu
 
hannah wstepnie wybieramy przyszly tydzien w godzinacvh dopoludniowych na miejsce moze ktos zaproponuje?? ja mysle o galeerii dominikanskiej z racji swietnej llodziarni :) juz jest nas nz wro 4 chetne super
 
reklama
Do góry