reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania grudniowych mam !!!

ja się nie wyłamuje :D mam tylko nadzieję, że bez problemu przejadę przez te rozkopane drogi bo ode mnie do Poznania to jest mala masakra hehe zachcialo im się euro robic w Polsce :D a relacje zdamy na pewno :)
 
reklama
hej dziewczyny, ja niestety raczej nie dam rady dojechać, myślałam że będzie ok, ale od rana znowu mam problemy z oddychaniem i mi słabo, nawet jak leżę :( boję się wypuścić sama na miasto :(
 
spotkanie z Anką zaliczone :) jak dla mnie udane :) szkoda, że reszta nie dotarla ale mamy nadzieję, że następnym razem to się zmieni.
aaaa fotorelacji nie będzie bo głupol o imieniu Gosia zapomniał, że ma aparat w torebce :/
 
spotkanie z Anką zaliczone :) jak dla mnie udane :) szkoda, że reszta nie dotarla ale mamy nadzieję, że następnym razem to się zmieni.
aaaa fotorelacji nie będzie bo głupol o imieniu Gosia zapomniał, że ma aparat w torebce :/
super że spotkanko udane miałyście:-)

I co już koniec spotkań aż do rozwiązania ?
 
ja to bym się mogła jeszcze spotkać jeśli by poznanianki miały ochotę... ale Anka coś średnio się czuje, sunnflower to już czeka na poród, który według lekarza mial dawno się odbyć... ainah też coś narzekała, że dopadły ją bóle - ciężko chyba w takim stanie się umówić :)
 
Do góry