reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania grudniowych mam !!!

reklama
gdybym nie była w ciąży bym zaproponowała kręgielnie :d a tak ogólnie to zdaję się na wasze pomysły... byle nie na jakimś totalnym zadupiu :) najlepiej centrum lub okolice bukowskiej :D i tak kawałek będę musiała dojechać :) a miejsca to znacie na pewno lepsze ode mnie bo ja przez ostatnie 3 lata to w Poznaniu w knajpkach bywałam bardzo mało (w Polsce bywałam mało hehe) i nie wiem gdzie co i jak się pozmieniało :)
 
olcia hehehe :)) Zapraszamy do siebie ^_^

Moj maz by mnie juz nie puscil nigdzie samej, zwlaszcza ze samochodem nie jezdze :>

Kregle fajne ale hmm nie dla nas chyba :-D
Ja znam taka knajpke przy starym rynku - niby nie ma tam zakazu palenia, ale jakos nikt ostatnio tam nie palil, maja fajna goraca czekolade i desery... co wy na to?
 
co do miejsca ja się dostosuje :) więc jeśli mówisz Anka że knajpka fajna to wierzę na słowo i dlaczego nie :) kwestia dogadania terminu... w przyszłym tygodniu będzie ciężko bo muszę wykończyć i wykorzystać męża po powrocie :D ogólnie będziemy zabiegani. ale albo jeszcze w tym tygodniu albo za 2 tygodnie to baaaardzo chętnie :)
 
olcia hehehe :)) Zapraszamy do siebie ^_^

Moj maz by mnie juz nie puscil nigdzie samej, zwlaszcza ze samochodem nie jezdze :>

Kregle fajne ale hmm nie dla nas chyba :-D
Ja znam taka knajpke przy starym rynku - niby nie ma tam zakazu palenia, ale jakos nikt ostatnio tam nie palil, maja fajna goraca czekolade i desery... co wy na to?
Anka taka wyprawa do Poznania to ok 2 h jazdy samochodem...w ubiegłym tyg była tam moja przyjaciółka z dziećmi i się nie zdecydowałam na wyjazd...mój maz też nie jest zachwycony pomysłami wyjazdu w aktualnym stanie ;)
a niestey czek mnie 1,5 h droga do Gdańska za 2 tyg (na egzaminy) i jakoś tego sobie nie wyobrażam...jest mi niezbyt wygodnie...

A co do Bydgoszczy to jest Nas sporo...mozemy same sobie cos zorganizowac ;) o ile czas i dobre samopoczucie Nam pozwoli :)
 
reklama
Do góry