reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania mam kwietniowych

Mi tez jabłuszko pokoje czy domki... chociaż obawiam się, że ośrodek kolonijny :p

Basia- nawet jakbyś nad morze polskim busem, czy innym pociągem przyjechała, to ktoś Ciebie z dworca by odebrał, luda w fotelikami sporo, a jakby co, to przecież zawsze za Anią i Jarkiem możesz dylać :) z nimi dobrze się jeździ, a w dwa auta raźniej. Więc nie bój żaby :)
 
reklama
Na chwilę obecną znalazłam to Rewal Domki letniskowe - ceny wczasów i noclegów. Pani mówi ,że miejsca jeszcze są , cena to 30zł/osoba
 
Gosieńko - fajnie to wygląda :)
Wyslij kolesiowi wstępną rozpiskę i a jak przyjdzie do rezeracji to tak z obliczen mi wychodzi, że Nasze rodzinki to jak w mordę 8 osób -
 
Gosieńko fajnie wyglądają te domki :tak: daj facetowi rozpiskę i niech kombinuje :-d my nie mamy nic przeciwko mieszkaniu z inna rodzinką :-)
 
reklama
Do góry