reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Aktywnych Mam - Kraków

Miło Cię poznać :) Ja jeszcze pracuje, ale popołudnia mam coraz luźniejsze więc bardzo chetnie się spotkam. Może jakos po świetach?
 
reklama
hej hej, też jestem z Krakowa - termin mam na luty, bez przerwy siedzę w domu, bo mąż pracuje, jak któraś z was ma ochotę wpaść na kawę do mnie, albo spotkać się na mieście - proszę kontakt na prv ;)
btw mam parę ciuszków, które chcę komuś dać, bo sama zostałam nimi zawalona od znajomych i szał zakupowy też mnie nie ominął :)

pozdrawiamy!!

ps.
panie Grzegorzu, to nie serwis ogłoszeń matrymonialnych, niech pan nie straszy dziewczyn...
 
Ostatnia edycja:
Witajcie, ja jestem z bliskich okolic Wieliczki. Też bardzo chętnie się spotkam, bo siedzę z synem w domu i czasem wariuję z poczucia osamotnienia. Zwłaszcza kiedy mąż jest w pracy. Teraz jestem w 5 tygodniu drugiej ciąży :)
 
gratulacje :) słuchajcie, to może jakiś konkretny termin? może po nowym roku? ja ledwo się ruszam przez spojenie, ale dodreptać gdzieś ewentualnie mogę, mogę zaprosić też do siebie (tuż nad zalewem Bagry), mąż wraca kolo 18, do tego czasu chata wolna ;)) jeśli nie macie problemów z alergią na koty :) zwariować idzie samemu tyle czasu...
 
Witajcie Dziewczyny
Na początek to wszystkiego dobrego w Nowycm Roku i przede wszystkim życzmy sobie łatwych rozwiązań i zdrowych dzieci. Dajcie mi znac, proszę jak wysłać do Was priv, bo mi jakoś nie idzie z tej storny. Ja też mam juz dość tej zimy i siedzenia samotnego w domu. Choć dzisiaj narzekać nie mogę, bo na spacerze było jak wiosną. Chętnie sie, gdzies umówie lub zaproszę na kawkę do siebie. Przede mna jeszcze długie 5 miesięcy, a czasem brakuje mi juz cierpliwości. Coraz trudniej mi sie zebrać gdzieś z mała i malcem w brzuszku. Pewnie za bardzo na siebie dmucham i chucham,, ale teraz juz wiem, co to za skarb w sobie noszę. Pozdrawiam i napiszcie jakies namiary na siebie. Aga
 
reklama
Do góry