reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkanie czerwcówek 2012

forever ja bym bez zastanawionia przyjechała nawet na pół dnia, choc mam znacznie dalej. Ale to kwestia chęci.
Pragnę niesmiało zauwazyć, że w każdy weekend ktoś zgłosił jakieś problemy, czy to oznacza, że niezależnie od tego jaki termin wybiorę ktoś bedzie musiał się na mnie obrazić? chyba przechodzi mi ochota na organizowanie czegokolwiek.
Jesli chodzi o termin to u mnie całkowicie odpada 9-11 i 23-25. Oczywiście nie zabraniam wam zrobić zlotu w tym czasie.
Tak czy owak pozdrawiam (z lekkim niesmakiem, nie ukrywam...)
 
reklama
Ej, no laski, co jest?!dajcie spokoj, forever, od nas przeciez niedaleko, naprawde nie dasz rady? Ja gotowa bylam prosic tesciowa o zmiane terminu urodzin tescia gdyby zaistniala taka potrzeba;-) strasznie sie chce z Wam spotkac!
 
zgadzam sie z dziewczynami - jak ktoś nie może to trudno nikt nikogo nie zmusza do obecności na zlocie :)

a czy wybralismy już jakieś miejsce? :)
 
Traschka - .... i posiadania przyjemności z tego faktu, a nie padania na twarz... Wedle mojej wiedzy jestem najstarsza z Was i najwięcej mam na głowie plus sama z Młodą. Może od razu powinnaś napisać, że absolutnie nie możesz wtedy a wtedy i reszta jako do Organizującej ma się dostosować do Ciebie. Jako, że sama latami byłam kaowcem wiem jaka to ciężka i niewdzięczna robota, więc na stare lata postanowiłam zrezygnować z tej wątpliwej fuchy.
Mrsmoon - Wy młode na pewno się spotkacie :happy2: Komunia to nie urodziny Teścia.
Ironia - ależ oczywiście nic na siłę, ale skoro się ustala termin dla kogoś z góry nie do przyjęcia i to nie z powodu widzimisię to nie pozostawia się mu wyboru....
Widzę, że nie tylko na zlocie nie jestem mile widziana....
 
kobitki drogie ja raczej na zlot nie reflektuję, więc nie chcę się mieszać... ale... ;-) mogę się powtrącać? ;-) wygląda na to, że dużo osób ma bardzo zajęty ten maj... a czemu nie koniec kwietnia (26-27?) albo np lipiec? sezon urlopowy, więc może jednak było by łatwiej? oczywiście możecie mi powiedzieć, żebym się zamknęła skoro raczej nie będę uczestniczyć :-)
 
a tak zbaczając z tematu to forever komunię masz w Wawie? bo ja mam 23 maja i myślałam, że w Wawie właśnie w soboty są... ciekawa jestem jak to jest w stolicy?
 
O matko! Dziewczyny nie mamy po 15 lat, więc skąd te fochy? Każdy z Nas ma jakieś plany i to zrozumiałe. Może zróbmy ankiete: każda zagłosuje na ten weekendy, które Jej pasują i wtedy wybierzemy ten, w którym będzie Nas najwięcej. Chyba można coś takiego zrobić na forum :-)
Mamy się dobrze bawić, a nie obrażać się.
 
reklama
Kasiawilde - ja pisałam o kwietniu, że po pierwsze się zima opóźnia, po drugie w połowie są święta a ten termin, o którym napisałaś jest przed majówką i np. ja wyjeżdżam na tydzień. W sezonie tzw. urlopowym jest zazwyczaj gorzej. A co do terminu komunii to ja mam w Wawie, ale jak widać czy sobota czy niedziela to sprawa parafii aczkolwiek ja się z sobotą nie spotkałam. Jak chciałam chrzcić Młodą w sobotę to miałam indywidualną ceremonię.
Asinka85 - masz rację, ale skoro Traschka podjęła się tego niewdzięcznego zadania, a Jej nie pasuje inny termin jest po temacie. No i małe uściślenie - komunia nie są to moje plany, ale narzucone - moje plany to takie o których ja decyduję np. urodziny Młodej.
Aczkolwiek pomysł głosowania obejmujący nie tylko maj, ale mimo wszystko czerwiec - urodziny Malucha moim zdaniem można samemu zaplanować - uważam za dobry. Niemniej jednak wydaje mi się, że Traschka co do zasady wszystkie weekendy ma zajęte....
 
Do góry