reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkanie czerwcówek 2012

Śmiejesz się ze mnie Andariel? :p ja tam chcę spotkanie i nie mam zamiaru się z nikim kłócić. A ankieta musi być i koniec. Demokracje mamy w końcu.
Ja to taka Pani Tabelka albo Ankieta haha
 
reklama
trudno mi sie wypowiedzieć co do waszej dyskusji... więc pozostanę milcząca
fakt mnie Asinka ściągnęła, ale my jesteśmy w ciągłym kontakcie telefonicznym. Doris piszesz, ze dziwne to że mamy weekendy poplanowane, ale np ja mam w pracy tak, że w styczniu muszę oddać plan urlopu i mnie więcej już wiem który weekend mam wolne/wyjazd do tego uzupełniamy sie z koleżanką z biura że zawsze ktoś musi w pracy być więc wolne muszę z nią ustalać też. Wiem, ze z pracy na wycieczkę jedziemy 1-3 maj, że weekend z Bożym Ciałem mam wolne itd. do tego mi dochodzi sytuacja, ze moja koleżanka z biura jest w ciąży i dostanę cześć jej rzeczy a do tego mamy projekt kanalizacji jednej części miejscowości w tym roku i jestem w grupie która będzie w to zaangażowana. Także mam już naprawdę dużo planów.
Mimo tego chcę się z Wami bardzo spotkać :-)
Dziewczyny "nie bójcie żaby" rozpoznamy sie :-) tak była za pierwszym razem ;-) najwyżej będziecie mi mówić kati :-) nie obrażę się ;-):rofl:
ja myślę, że faceci też znajdą jakiś temat do rozmowy
Asinka miejsce fajne ale czy bedzie tyle miejsc zważywszy na to że wiekszość bedzie chciała osobne pokoje?
Ceny też ok
 
Hej
Ale tu gorąąąąącooooo!! ;-)

Dzięki Asinka za przywołanie mnie na BB.Co do terminu totalnie nie mam planów więc termin egal.Podobnie jak Felka mam pewne obawy co do miejsca.Kurcze trochę daleko.Wiem ,że pewnie większość z Was ma jeszcze dalej ale niestety nie dogodzimy przecież każdej ;-)Myślę ,że jeśli nic w między czasie nie wypadnie "ważniejszego" to możemy z Felką zabrać się razem.Najgorsze jest to ,że mam małe sportowe autko (4 osobowe) i musiałabym jechać sama z Gracką(nie wiem co na to mój Igor ;-) )Ale jak coś to wstępnie się piszemy :-)
 
marta mi też zależy na tym żeby go zabrać.Ostatecznie pożyczę auto od męża albo teścia ;-) tak żeby móc Felkę z Emi zapakować i moje dzieciaczki dwa :-D
Mój D ma 8 - osobowe no ale codziennie zarabia w weekendy głównie więc to tak jakbym mu chleb zabrała spod brody :-p
 
asinka - a skądże, wręcz przeciwnie - popieram postawę:tak:

Słuchajcie - ku memu zaskoczeniu, wczoraj M.oświadczył, że jeśli będą jacyś faceci na zlocie (ale się chłopy asekurują, co?), to on bardzo chętny i w takim wypadku całą 4 byśmy przyjechali:-)Tak więc my się piszemy!

I tak myślę kogo poznałam wcześniej: zołzę (jeszcze w dwupaku), nutrię wraz z dzieciakami, moon z Mają, Madzioolkę z Mają, Silvę (w dwupaku), forever z Krysią;
a z rozpoznaniem raczej nie byłoby problemu: kati, Felkii, Aestimy, katamisz, dubeltówki, asinki, myślę że i traschki; co do ironii pewna nie jestem, ale poznałabym chyba po Beniu;-)martę24 po Dominice bym skojarzyła chyba.
 
reklama
Andariel to miło mi w takim razie :-) i cieszę się przeogromnie, że będziesz z całą rodzinką :-)

To Dziewczęta post niżej proszę za pomocą opcji edytuj każda wpisuje, która by była i w jakiej ilości, np. (2+1) czy (1+1), itd. Jak nie pewnie to z pytajnikiem :-)
 
Do góry