reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Listopadówek 2006 i ich Skarbów!!!

W którym mieście chiałybyście się spotkać?


  • Wszystkich głosujących
    15
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
no to ja z decyzją poczekam do samego końca:-p...nie chodzi o to że rok temu nie bylo fajnie...więc umawiajcie się dzieczynki, planujcie....:sorry2:
 
Dla mnie Wrocław to też cała wyprawa :-(. A może zróbmy tak: zapraszam do Torunia :happy:.
Może będzie tak, że w czasie wakacji uda się gdzieś spotkać chociaż w mniejszym gronie. My będziemy tydzień od 26.07 w Łasinie koło Ustronia Morskiego, a wcześniej jedziemy z teściami też na tydzień nad morze, ale tu jeszcze lokalizacja i konkretny termin nie są określone - pewnie okolice Wybrzeża Gdańskiego. Jak będę znać szczegóły to dam znać.
 
dziewczyny a moze okreslimy jakies srodkowe miasto dla wszystkich bo dla mnie wroclaw to tez kawal drogi jakies 6godz troszke daleko ale np okolice bydgoszczy, torunia czy wloclawka po warszawe bardzo chetnie no i pomysl np nad morze bylby super tez sie wybieramy w miedzy czasie, ja hcialabym abyscie napisaly ktore miasto wam odpowiada a ja wybiore najblizsze mnie:-D

:-):-):-)
 
to jakies spotkanie w planie:confused:dla mnie wrocek super pasuje ale cos poza nim odpada poniewaz jestem wiecznie sama z dzieciakami a dla mnie wyprawa z nimi do sklepu to problem:dry:
 
Jak dla mnie Warszawa też może być ;-). Poza tym mam taką fajną koleżankę w Zyrardowie :-p to mogłabym ją zabrać po drodze :-D
Nad polskie morze w tym roku nie wybieramy się, bo w planach jest wyjazd na 2 tygodnie do Chorwacji :tak:, więc z nikim nad morzem sie nie spotkam.
 
Ja wiem tyle więcej, że 6-13.07 będziemy w Darłowie, później w koło Ustronia, tak jak pisałam wyżej.
Wrocław dla mnie za daleko, Warszawa, czy coś w tych okolicach (powiedzmy odległości od Torunia) jeszcze do zrobienia :-(.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry