reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie w Bydgoszczy ZAPRASZAMY!

FotoIza

Fotograf
Dołączył(a)
10 Wrzesień 2009
Postów
1 777
Miasto
Bydgoszcz
SPOTKANIE..... ustalone to że:

z dzieciaczkami,
2 weekend marca tak?

Teraz gdzie?????????????????????
Piatek, sobota czy niedziela?


Pisać dziewczyny pisać :-)
 
reklama
Też jestem za sobotą. Najbardziej odpowiadają mi godziny popołudniowe ale przed południem tez może być. Byle nie przed 11-tą bo się nie wyrobię :)
 
Mi odpowiada kazdy dzien i o kazdej porze ;-)....fajnie ze z dziecmi :-) chociaz ;-)...co do miejsca to moze park Kochanowskiego,duza przestrzen i miejsca do biegania...? Ja soe dostosuje do Was laseczki,takze piszcie i ustalajcie...:-)
 
ja postaram sie bez mikusia, choc jak nie bede miała go z kim zostawic to go wezme... ale wtedy nic nie pogadam z Wami, bo bede musiała za nim latac :eek:
 
Nie wiem gdzie jest Park Kochanowskiego..... a nie bedzie za zimno?
byle nie na końcu Bydgoszczy, pamietajcie że ja nad samą Wisła mieszkam hehehehe.... :rofl2:
 
Myślę, że park to dopiero jak się ciepło zrobi a teraz to nie wiadomo jak z aura będzie, a jak zacznie padać to tam nie ma gdzie się schować.
 
Czy znacie jakieś miejsca gdzie mogłybyśmy się spotkać? Mi do głowy przychodzi Famili Park, Klub dla dzieci "U Kubusia" i własna chata :D
 
reklama
Famili Park mi jakbardziej odpowiada, ale moje dziecko ma kare na takie instytucje do końca maja :tak: Wiem że znaleśc inne miejsce graniczy chyba z cudem :-) Szok w jakim mieście mieszkamy, że nie ma gdzie sie spotkać z dziećmi....
 
Do góry