reklama

Spotkanie w Bydgoszczy ZAPRASZAMY!

Temat na forum 'Bydgoszcz' rozpoczęty przez FotoIza, 24 Luty 2010.

1. FotoIza

FotoIza Fotograf

SPOTKANIE..... ustalone to że:

z dzieciaczkami,
    2 weekend marca tak?

Teraz gdzie?????????????????????
    Piatek, sobota czy niedziela?

Pisać dziewczyny pisać :-)

2. Rybcia_21

Rybcia_21 Fanka BB :)

Może w sobotę bo w piątek dziewczyny też jeszcze pracują.
    A sobota jednak jest bardziej odpowiednia.

3. reklama
  4. Madziara

Madziara Sierpniowa mama'07

Też jestem za sobotą. Najbardziej odpowiadają mi godziny popołudniowe ale przed południem tez może być. Byle nie przed 11-tą bo się nie wyrobię :)

5. kaaasiulka

kaaasiulka Mama 2005 i 2009

Mi odpowiada kazdy dzien i o kazdej porze ;-)....fajnie ze z dziecmi :-) chociaz ;-)...co do miejsca to moze park Kochanowskiego,duza przestrzen i miejsca do biegania...? Ja soe dostosuje do Was laseczki,takze piszcie i ustalajcie...:-)

6. RENIFER_24

RENIFER_24 M-X'07, W-IX'09

ja postaram sie bez mikusia, choc jak nie bede miała go z kim zostawic to go wezme... ale wtedy nic nie pogadam z Wami, bo bede musiała za nim latac :eek:

7. FotoIza

FotoIza Fotograf

Nie wiem gdzie jest Park Kochanowskiego..... a nie bedzie za zimno?
    byle nie na końcu Bydgoszczy, pamietajcie że ja nad samą Wisła mieszkam hehehehe.... :rofl2:

8. Madziara

Myślę, że park to dopiero jak się ciepło zrobi a teraz to nie wiadomo jak z aura będzie, a jak zacznie padać to tam nie ma gdzie się schować.

9. karcia84

karcia84 Fanka BB :)

ja tez sie pisze na spotkanie:):-)

10. reklama
  11. Madziara

Czy znacie jakieś miejsca gdzie mogłybyśmy się spotkać? Mi do głowy przychodzi Famili Park, Klub dla dzieci "U Kubusia" i własna chata :D

12. FotoIza

FotoIza Fotograf

Famili Park mi jakbardziej odpowiada, ale moje dziecko ma kare na takie instytucje do końca maja :tak: Wiem że znaleśc inne miejsce graniczy chyba z cudem :-) Szok w jakim mieście mieszkamy, że nie ma gdzie sie spotkać z dziećmi....

Poleć forum