reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie w Bydgoszczy ZAPRASZAMY!

Ja na chwilę obecną będę, mnie już gardło przestało boleć, Oli jak narazie ok. Jutro jeszcze napiszcie do 11tej np, kto się wybiera na spotkanie a kto nie. Mam nadzieję, że jednak trochę nas będzie :sorry2:
 
reklama
Ja się wybieram, ale możemy się tak umówić, że do 11-tej te co będą potwierdzają na forum, żeby się nie okazało, że nagle nikt nie będzie :) Z tym, że ja mam akurat przed południem trochę bieganiny więc nie wiem czy zdąże do 11-tej :confused:
 
Ja też nie dam rady meldować się o 11, ale gdybym nie dojechała to dam znać Kasi na komórkę.
 
Hej. Mam w pracy zainfekowany komp i nie uruchamia mi się Explorer...muszę czekać do poń. na interwencję informatyka ......a w chacie nie było czasu, żeby się odezwać. Ja dam znać jutro...mam nadzieję, że zdążę do 11-stej.... Siora mi jutro "sprzedaje" syna, bo ma w Toruniu zajęcia i jeszcze musze go sobie odebrać z Fordonu...:-/......a Fran poczatkowo chciał iść ale jak kuzyn przyjeżdza to już mu sie nie pali tak bardzo i mówi, że on woli szybko po kuzyna jechać :(.
 
ja bym chciała przyjsc, ale myślę ze nie powinnam -. potem bedziecie miec żal do mnie ze miki pozaraza Wam dzieci :baffled::sorry2:
 
Ja się też melduję, że będę o 13tej pod Pałacem. Ja biorę papcie dla Oliwki i dla siebie obuwie na zmianę - nie wiem jak w tym klubie, ale w Family Parku trzeba mieć buty na zmianę, albo chodzi się w skarpetach (a rodzice dostają jednorazowe ochraniacze na obuwie).

Renifer, musisz sama ocenić, czy Miki jest tylko zaziębiony czy to coś poważniejszego. Zaziębionych dzieci i tak pewnie będzie trochę, więc jeden w tą czy w tą nie robi różnicy ;-) Ale jak coś poważniejszego z temperaturą, to lepiej w domu zostać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry