reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spóźnia się

reklama
Daj znać rano bo jestem ciekawa [emoji848] mnie boli tak jak przy okresie ale nie nadchodzi [emoji848]
Test zrobiony niestety jedna kreska. Dzisiaj popołudniu chyba wybiorę się na betę. Tylko zastanawiam się czy to nie za wcześnie. Jeśli plamienie było w piątek. Po terminie @ jestem już 4 dzień to test by coś już wykazal albo owulacja się przesunęła. W poprzedniej ciąży też bardzo późno test wyszedł bo w 42 dniu cyklu ale tam miał nieregularne @.
 
Test zrobiony niestety jedna kreska. Dzisiaj popołudniu chyba wybiorę się na betę. Tylko zastanawiam się czy to nie za wcześnie. Jeśli plamienie było w piątek. Po terminie @ jestem już 4 dzień to test by coś już wykazal albo owulacja się przesunęła. W poprzedniej ciąży też bardzo późno test wyszedł bo w 42 dniu cyklu ale tam miał nieregularne @.
Hmm może zrób ta betę dla świętego spokoju, ja raz mam ból brzucha jakbum miała okres za chwilę wcale mnie nie boli, wczoraj też bolał mnie strasznie jajnik z którego była owulacja, aż pół uda mnie bolało. Piersi bolą mnie od 20dc, w 28dc test negatywny. Jutro zrobię jeżeli @ nie przyjdzie. Plamienie miałam krople krwi w 28dc w 29dc minimalnie brązowy śluz i dalej cisza. Był już gorący prysznic, seks na wywołanie okresu i dalej nic a brzuch pobolewa [emoji1745] w poprzedniej ciąży test pokazał mi w 26dc blada kreskę ale owu miałam około 11-14 dc a teraz około 16dc obserwując tylko i wyłącznie śluz także pewności nie mam, w tym cyklu też miałam chyba pierwszy raz w życiu infekcje jakąś brałam globulki akurat przy owulacji, byłam też przeziębiona więc owu mogła być i później [emoji1745]
 
reklama
Do góry