reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spóźniajaca się miesiączka - test ciążowy.

magdaa88

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Luty 2019
Postów
260
Witajcie kobietki. :)
21 powinnam dostać @,ktora nie przyszła. Dla mnie szok totalny, pomyślałam sobie '' może się udało? '' dodam, że to był pierwszy taki cykl, gdzie totalnie nie dopatrywałam u siebie żadnych objawów ciąży, bo miałam dużo spraw na głowie. No dzisiaj już mija 4 dzień, jutro 5 odkąd nie mam miesiączki. Od prawie 5 dni boli mnie podbrzusze, jakby lada chwila miała przyjść miesiączka, ale nie przychodzi. Dziś podbrzusze bolało mnie mocniej. Sutki mnie bolą, ale tylko przy dotyku, tak to wszystko ok, całe piersi mnie nie bolą. Wczoraj w nocy przez chwilę miałam tak, jakbym za chwilę miała zemdleć i mnie mdliło. Dziś już podbrzusze boli mnie o wiele mocniej i odzywa się prawy jajnik, z którego miałam owulacje. Test wykonałam wczoraj koło godziny 18 i wyszedł niby. negatywny, tzn widziałam druga kreskę, cień, ale tylko w świetle i w tym miejscu później się wyostrzyła kreska, czyli miałam racje i dobrze widziałam, ze był tam cień z początku. Dziś też o 18 zrobiłam i wyszedł negatywny. Czy faktycznie na tym etapie też powinno się robić testy z porannego moczu? Tzn 4 dni po miesiączce? Jutro zamierzam zrobić rano... Czuję się bardzo dziwnie, jakieś chrosty mi wyszły na dekoldzie itd, wiele się naczytałam, że o tej godzinie, o której ja robiłam mocz jest mocno rozcieńczony i test może wyjść negatywny.. Czy któraś z was też miała tak długie bóle podbrzusza we wczesnej ciąży? Nie wiem co mam myśleć na ten temat... Dziękuję dziewczyny za wszelkie odpowiedzi. :)

PS. Dodam, że jutro, a za chwilę właściwie dziś będzie to mój 42 dzień cyklu, a nigdy tak długich cykli nie miałam. Te bóle podbrzusza dają mi wiele do myślenia. Termin do ginekologa mam dopiero za 9 dni.. :(
 
reklama
Nie nakręcaj się, tylko zrób test z porannego moczu - mogła się przesunąć owulacja i ciąża jest zbyt wczesna, żeby wykrył ją test apteczny, w dodatku robiony wieczorem.
Jeśli masz możliwość - idź najlepiej na betę i będziesz mieć 100% pewności.
 
Dokładnie, najlepiej zrób test z porannego moczu ( jeśli masz to ten o czułości 10) , a beta hcg z krwi na pewno rozwieje Twoje wątpliwości na 100% ;)
Powodzenia :) Czekamy na wieści!
 
Nie nakręcaj się, tylko zrób test z porannego moczu - mogła się przesunąć owulacja i ciąża jest zbyt wczesna, żeby wykrył ją test apteczny, w dodatku robiony wieczorem.
Jeśli masz możliwość - idź najlepiej na betę i będziesz mieć 100% pewności.


Owulacje miałam przed 9 kwietnia, byłam u ginekologa. Niestety nie mam możliwości iść na betę, pozostaje robić testy, na miesiączkę mi się totalnie nie zbiera.
 
Dziewczyny zrobiłam test, wyszedł negatywny:( oczywiście test robiony z porannego moczu. Miesiączki nadal nie ma, a jak wstaje czy kaszle to czuję prawy jajnik, z którego miałam owulacje. W weekend powtórzę test rano... Jestem troszkę załamana.
 
Dziewczyny zrobiłam test, wyszedł negatywny:( oczywiście test robiony z porannego moczu. Miesiączki nadal nie ma, a jak wstaje czy kaszle to czuję prawy jajnik, z którego miałam owulacje. W weekend powtórzę test rano... Jestem troszkę załamana.
A jakie testy robisz? Te o czułości 25, czy 10? Chociaż wydaje mi się, że jeśli owulacja była 9 kwietnia, to test powinien coś wykazać... Ale pamiętaj dopóki się okres nie pojawi jest nadzieja. ;-)
 
reklama
A jakie testy robisz? Te o czułości 25, czy 10? Chociaż wydaje mi się, że jeśli owulacja była 9 kwietnia, to test powinien coś wykazać... Ale pamiętaj dopóki się okres nie pojawi jest nadzieja. ;-)

Test o czułości 25. :) Nie nie, owulacja nie była 9 kwietnia, chociaż nie wiem sama.. Ginekolog mi 9 kwietnia powiedziała, że jestem po owulacji i owulacja nastąpiła z prawego jajnika. :) Mam zamiar w niedzielę i we wtorek testować, podbrzusze cały czas boli... Kurcze, chciałabym już wiedzieć na czym stoje. Z obliczeń wynika, że dziś dopiero zaczynam 6 tydzień, więc być może jeszcze nic nie wykazało. Nie mam bladego pojęcia co mi jest...
 
reklama
Do góry