reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spóźniający okres, negatywny test, wywoałanie miesiaczki

Skolopendra

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
17 Kwiecień 2022
Postów
125
Hejka, dzisiaj jest mój 41dc. Miesiączki na horyzoncie nie widać. Cykle regularne 28-32. Kiedyś miałam raz opóźnienie 38dc, ale to było ponad rok temu. Testy były robione jakiś tydzień temu i były negatywne. Piersi pobolewają, sutki tez, więc myślałam, że może akurat idzie miesiączka. Pracuje na taborecie kosmetycznym i siedzie na nim w lekkim rozkroku, wtedy boli podbrzusze i myślę, że akurat miesiączka przyszła. Pierwszy raz mam takie opóźnienie. Po świętach jeżeli nie przyjdzie okres idę do lekarza, ale może ktoś tak miał i wie jakie mogły być przyczyny. Albo znacie sposoby jak wywołać okres.
 
reklama
Wiesz kiedy miałaś owulację? Może miałaś ją później niż zwykle dlatego cykl się opóźnia. Ja powtórzyłabym jeszcze raz test ciążowy, żeby wykluczyć ciążę.

Mógł ci się też zdarzyć cykl bezowulacyjny.
Moje domowe sposoby wywołania miesiączki nie działały, więc nie będę doradzać.
Najlepiej sobie w tym radzi duphaston, ale to tylko po przepisaniu przez lekarza 😊
 
Wiesz kiedy miałaś owulację? Może miałaś ją później niż zwykle dlatego cykl się opóźnia. Ja powtórzyłabym jeszcze raz test ciążowy, żeby wykluczyć ciążę.

Mógł ci się też zdarzyć cykl bezowulacyjny.
Moje domowe sposoby wywołania miesiączki nie działały, więc nie będę doradzać.
Najlepiej sobie w tym radzi duphaston, ale to tylko po przepisaniu przez lekarza 😊
No właśnie podejrzewam, że cykl był bezowulacyjny, bo ja zawsze mam bóle w czasie owulacji, a w tym cyklu nie czułam, wiadomo to nie jest potwierdzeniem. Właśnie myślałam, żeby lekarza o dupka poprosić.
 
Wiesz kiedy miałaś owulację? Może miałaś ją później niż zwykle dlatego cykl się opóźnia. Ja powtórzyłabym jeszcze raz test ciążowy, żeby wykluczyć ciążę.

Mógł ci się też zdarzyć cykl bezowulacyjny.
Moje domowe sposoby wywołania miesiączki nie działały, więc nie będę doradzać.
Najlepiej sobie w tym radzi duphaston, ale to tylko po przepisaniu przez lekarza 😊
Gdyby okres przyszedł w terminie to teraz powinna mi plus minus wypadać owulacja, i muszę przyznać, że jajnik mnie pobolewa czasami jak na owulacje.
 
Do góry