reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spóźniający się okres

Dołączył(a)
27 Luty 2021
Postów
3
Zwykle dostaję okres co ok. 27 dni, czasem z odchyleniami (ostatnio po 22 dniach, w listopadzie po 29 dniach - był to najdłuższy cykl, jaki w życiu miałam, zazwyczaj dostaję planowo lub wcześniej). Natomiast dziś mija już 32 dzień i dalej nic. Nie współżyłam w ostatnim miesiącu (tzn. nie doszło do penetracji ani wytrysku, miała miejsce jedynie gra wstępna itp.), dlatego tym bardziej jestem zdziwiona. Zrobiłam dziś test beta hCG z krwi, wynik wyszedł < 0,2 U/l. Co o tym wszystkim myślicie? Istnieje możliwość, żebym była w ciąży? A jeśli nie, to co innego może być przyczyną braku okresu?
 
reklama
Skoro nie było żadnego stosunku to jakim sposobem mogłabyś być w ciąży? Przyczyn spóźniającego się okresu jest wiele, na przykład jeśli byłaś ostatnio chora bądź przechodziłaś covida to to może mieć wpływ na wydłużenie cyklu. Jeśli coś Cię niepokoi to skonsultuj się z ginekologiem, natomiast nie ma możliwości żebyś była w ciąży jeśli nie doszło do stosunku bez zapezpieczenia.
 
Myślę, że jeśli nie doszło do stosunku, a i beta wyszła negatywna to po prostu wydłużył Ci się cykl. Jeśli nie dostaniesz @ do poniedziałku to idz do ginekologa i nie stresuj się nie potrzebnie bo to jeszcze bardziej wydluzy czas spóźnienia.
 
Cześć 😊 mam mały problem
Okres spóźnia mi się 25 dni robiłam test ciążowy ale wyszedł negatywny ( 40 dzień cyklu)
Współżyłam z chłopakiem ale stosunek przerywany... wiem to nie jest antykoncepcja
Mam nieregularne miesiączki raz po 26 a raz po 39 dniach ...
Jakieś 5 lat temu miałam spóźnienie 69 dni ale wtefy nie byłam aktywna seksualnie i lekarz powiedział że to hormony w młodym wieku (17 lat)
Mam dziwne objawy jagby zaraz miała przyjść miesiączka ... ból podbrzusza, kłócie jajników raz po jednej a raz po drugiej stronie, piersi (sutki) bardzo wrażliwe że aż bolesne przy leżeniu i nie tylko, ból pleców, nudności itp. ...
Czy jest możliwe że jestem w ciąży i tamten test wyszedł negatywnie bo było za wcześnie?
Dziękuje bardzo za jakąkolwiek pomoc 😊😊😊
Pozdrawiam
 
Do góry