reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spóźniający się okres

Dołączył(a)
17 Marzec 2021
Postów
11
Witam 🙂 potrzebuje porady żeby się uspokoić trochę bo teraz jestem kłębkiem nerwów. W poniedziałek mam lekarza ale do setna.. 7 miesięcy temu urodziłam córkę przez CC to moje 2 cięcie. Spóźnia mi się okres 5 dni w tamtym miesiącu miałam 3-4 dni dosłownie okres i ból z lewej strony a zawsze mam 7 w kwietniu u ginekologa dowiedziałam się że mam dziurę na macicy po cc i tam też mnie bolało bardziej ciaglo i że jak znajdę będzie ciąża pozamaciczna, robiłam test wyszedł negatywnie. Brzuch mnie bolał tydzień przed spodziewana miesiączka jak zawsze a tu nie ma i się nie zapowiada.
 
reklama
Witam 🙂 potrzebuje porady żeby się uspokoić trochę bo teraz jestem kłębkiem nerwów. W poniedziałek mam lekarza ale do setna.. 7 miesięcy temu urodziłam córkę przez CC to moje 2 cięcie. Spóźnia mi się okres 5 dni w tamtym miesiącu miałam 3-4 dni dosłownie okres i ból z lewej strony a zawsze mam 7 w kwietniu u ginekologa dowiedziałam się że mam dziurę na macicy po cc i tam też mnie bolało bardziej ciaglo i że jak znajdę będzie ciąża pozamaciczna, robiłam test wyszedł negatywnie. Brzuch mnie bolał tydzień przed spodziewana miesiączka jak zawsze a tu nie ma i się nie zapowiada.
A jakiej porady potrzebujesz?
 
okres może się spóźniać 14 dni i to będzie normalne. Kup test za 10 zł , jest dobry moment żeby był wiarygodny, zrób lepiej dwa dla świętego spokoju.
 
@Jacekgro 14 dni spóźnienia to żada norma. Co Ty piszesz. Autorka pytania napiała, że robiła test i wyszedł negatywny. Więc radzę czytać ze zrozumieniem.
okres może się spóźniać 14 dni i to będzie uważane za normalne odchylenie, które zdarza się raz na jakiś czas ( raz na parę lat ) u niektórych kobiet. Ginekolog powie, że okres czasem terwa 25 dni czasem 40 dni, więc odchylenie może być 2 tygodnie. Nie jest to normalne w sensie, że występuje rzadko, ale 2 tygodnie spóźnienia okresu to nie jest od razu ciąża. Skoro dalej się martwi niech zrobi kolejne testy, może tamte były za szybko.
 
Do góry