reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spóźniający się okres

Aktualnie jestem pod opieką trenera i ćwiczę 3 raz w tygodniu, jem zdecydowanie wystarczająco, ale możliwe że właśnie może być to powodem braku miesiączki
No tak, wierzę że zmieniasz coś na lepsze, jednak dla organizmu to może być szok, takie przestawienie się wszytsko może się pomieszac. Koniecznie powiedz o tym na wizycie lekarzowi. Zmiana trybu życia stres, podróż, wyjazd często powoduja takie zaburzenia z miesiączkowaniem. Ja no jak wyjechałam do Stanów, to dostałam dwa razy miesiączki w tym samym miesiącu jedna się skończyła a druga po dwóch tyg się zaczęła. Po prostu orgaznizm tak zareagował, potrzebował czasu żeby się dostosowac. Ciąże raczej bym wykluczyła u Cb. Ale niech się wypowie specjalista. Ewentualnie jeszcze przed wiyzta zrób test czy HCG z krwi, jeśli okres sam nie przyjdzie do tego czasu
 
reklama
Do góry