reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy socjalne i urzedowe w Irlandii

Mam pytanko do Mam, które wyrabiały irlandzki paszport dla swoich pociech.
Konkretnie chodzi mi o Form A,które trzeba dołączyć do aplikacji,kto wam podpisywał na samym końcu,bo nam na gardzie powiedzieli, że pierwszy raz widzą coś takiego i nie podpiszą.
Teraz nie wiem :-( biec do GP? Czy to wystarczy? Mało tego, jak dzwoniliśmy przed złożeniem wniosku, to powiedzieli, że tego nie potrzebujemy, a teraz 'po rozpatrzeniu' przysłali do uzupełnienia dokumentacji. A niech ich...:-( Ale takich historii i podobnych z pewnością mogłybyśmy tu wszystkie namnożyć ;-)
Bardzo liczę na pomoc!

Pozdrawiam:-)
 
reklama
Form A jak najbardziej potrzebne.Ja podpisywalam u swojego GP wlasnie dzis podpisuje drugie bo mojemu szkrabowi juz paszport sie skonczyl,wiec wyrabiamy nowy.
 
ewa72 to pewnie i tak wyszło taniej niż u gp ;-), no chyba, że nie trzeba umawiać się jak na normalną wizytę ;-)
A u jakiego prawnika byliście? Może masz jeszcze namiary?
 
Mam pytanie czy ktos sie staral o wize w Irlandii
Ja i mój maz chcemy wyjechac na wakacjie do stanów na jakis tydzien i musimy sie ubiegac o wize mamy jednak problem bo nie wiemy ile trzeba wypelnic wniosków cztery na kazda z osób jedni mowia tak a na stronie int,pisza ze tylko jeden jesli jest to samo nazwisko tyle ze sie wpisuje osoby z którymi sie leci a placi sie za cztery osoby czy dzieci maja jakaś zniżkę
jesli ktos by cos wiedzial bardzo prosze o odpowiedz
Pozdrawiam
 
reklama
dziewczyny jak to jest z bank holiday na macierzyńskim??wiem ze pisałyście o tym ale mnie coś zaraz trafi!!!wiem ze będe sie musiała o tą kase kłócic z szefem,bo chyba każdy szef musi zapłacic???czy są wyjątki???ma ktoś stronke na ten temat żebym mu przedstawiła jako dowód??
 
Do góry