reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy urzędowe

Diznev my robilismy fotke u fotografa. Nie pamietam dokladnie ile kosztowalo ale jakos niewiele.
Co do aktu urodzenia to musisz poprosic o pelny odpis ktory kosztuje jek sie nie myle 4.5 za jeden.
 
reklama
Cześc jeszcze jedno małe pytanko, mamy spotkanie w przyszłym tygodniu, a dodzwonic się do konsulatu graniczy z cudem.:shocked2: Czy konieczna jest obecnośc 13 miesięcznego dziecka przy składaniu wniosku o paszport? Łatwiej by nam było jechac samym.:-p
 
obecność dziecka przy składaniu wniosku jest obowiązkowa:tak:


P.S. ciężko się dodzwonic, ale na maile odpowiadaja dość sprawnie;-)
 
Witajcie kobietki

Nie ma jeszcze takiego wątku chyba nie ma:tak::tak: a wiec ja postanowilam go założyc abysmy tutaj mogły sie wypowiadac na temat tego jakie konto otworzyc swojemu maluszkowi:-D:-D

jakie są wasze zdania na ten temat?

POZDRAWIAM:tak::-)
 
nie wiem jakie jest najlepsze, ale my założylismy konto w banku NatWest i nawet nie wiem które, po prostu wypełnilismy formulasz a tam nie było opcji zeby zaznaczyć jaki rodzaj konta:confused:, zresztą chyba nieważne jakie, ważne, ze w ogóle jest:-)
 
Witam po dlugiej

dziewczyny a nie możecie wyrobic paszportu angielskiego swoim pociechą. Wystarczy isc na poczte poprosic o blankiet wypelnic forme wysłać razem z czekiem zdjeciami i gotowe czeka się około 3 tygodi:) a nie trzeba sie uawiać na żadne spotkania i tym podobne:) nie jeste wstanie Wam powiedzieć niczego więcej na ten moment bo jeszcze tej aplikacji nie złozylismy ale jak to zrobie od razu Wam napisze. Pozdrawiam
Wiem napewno ze taka mozliwosc istnieje i jest o wiele razy łatwiejsza i co najwazniejsze nie pochłania tylu miesiecy czekania.
 
reklama
Madeline - tak, to jest proste wiem, isc na poczte, pobrac wniosek, wypelniec go, , powysylac... ale odpowiedz dostaniesz negatywna jesli przynajmniej jedno z rodzicow nie ma obywatelskwa brytyjskiego
 
Do góry