reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, poszukuję....

reklama
Dziewczyny mam na sprzedaż huśtawkę fisher price , huśtawka jest mojej siostry chce za nią 200zł cena do negocjacji zdjęcie poniżej w razie zainteresowania podam numer tel na priv



więcej w sprawie huśtawki na priv to podam numer :tak:


ma również witaminy dla kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz witaminę D+K dlatego ze na forum sprzedać leków nie wolno to tylko piszę że ma ...
 
Ostatnia edycja:
W końcu trafił do Poznania- Why Cry - cudowne urządzenie które analizuje płacz dziecka (Hit w Stanach i Europie Zach, w końcu jest w Polsce (zimą na TVN był program o nim)).

Idealne dla początkujących rodziców:)


"Szybki, efektywny oraz prosty w użyciu WhyCry Mini z 95% dokładnością wskaże czy Twoje dziecko jest głodne, rozdrażnione, śpiące, znudzone czy zestresowane. WhyCry Mini pomoże Twojemu instynktowi w rozpoznaniu potrzeb dziecka, tak abyś mógł szybko i skutecznie zaregować. "

To naprawde działa!!! I ułatwia "pracę" rodzicom, a maluch nie musi tyle płakać zanim zrozumiemy o co mu chodzi...
Zobacz załącznik 344290


Dostępny w Galerii Rabbit Hole, Jackowskigo 36/2 - obok szpitala na Polnej (2 kamienica po prawej jak sie wychodzi od str Jackowskiego)


Wiecej info: Sklep rabbit-hole.eu Poznań - WhyCry Mini - tłumacz płaczu dziecka



po co poznawać swoje dziecko? urządzenie ci powie czego chce... PARANOJA!
 
Elektroniczne nianie, why cry… nie no, genialnie. Niedługo wychowywaniem dzieci zajmą się same roboty… ;/ A jeżeli chodzi o wózki i akcesoria to chciałabym powrócić do tematu. Słuchajcie, znalazłam coś takiego robione przez Maxi cosi – folia przeciwdeszczowa i zastanawiam się nad zakupem. Tylko teraz pytanie… czy to się faktycznie opłaca kupować? Ja dziecka nigdzie w tym foteliku nie przenoszę, tylko z auta do domu i z domu do auta bo tak normalnie to w zupełnie innym wózeczku jeździmy. Wydatek niby nie duży bo tylko 7 dyszek, ale z drugiej strony to ja nie wiem czy kiedykolwiek tego użyję… Chociaż jak pomyślę, że miałabym przeziębić małą, bo mi się głupiej folijki nie chciało kupić to aż mnie mrozi… Jak radzicie, kupić czy nie kupować bo sama już jestem na maxa rozdarta.
 
Folia do fotelików jest to zupelnie nie opłacalne jeżeli masz zalożenie że bedziesz używać fotelika tylko w samochodzie i w domu bo jeżeli byś chciała wyjść z dzieckiem na spacer a nosidelko umieścić w stelazu to wówczas jak najbardziej opłacalne. Do samego przenoszenia dziecka i zasłonieciem go przed wiatrem wystarczy daszek które te foteliki posiadają.
 
Nadiana my nie mieliśmy folii, wystarczał nam spokojnie daszek z fotelika, a jak bardzo wiało czy padało (synek urodził się w lutym) to na chwilę przykrywaliśmy pieluszką tetrową :)
 
zgadzam się z koleżankami, a poza tym jeśli koniecznie chcesz taką folię to uniwersalna za 20 zł Ci starczy , nie musisz od razu kupować maxi-cosi :-)
 
czesc proszę o poradę - poszukuję lekkiego i niedrogiego wózka parasolki zastanawiałam sie nad ARTI ale poczytałam sporo negatywnych opinii, czy któraś mama może polecić coś w cenie tak do 200 (może byc używany) jeszcze widziałam w necie Joker- MILLY Maly (nie coneco) albo MAMU (mamas and papas) czy któraś uzywa takiego wózka prosze o poradę. w tej chwili jezdzimy traperem coneco i jestem z niego mega niezadowolona bo poza tym ze zatwo się zdejmuje tapicerke (a nawet budę) i pierze to nie ma zadnych zalet. pozdrawiam
 
reklama
Witam,

Mam na sprzedaż po okazyjnej cenie wózek ESPIRO GTX w kolorze turkusowym. Wózek jest 3-funkcyjny. Ma przednie skrętne koła 360stopni. Nosidełko 0-13kg z pokrowcem na nóżki. Gondola duża, z możliwością podparcia, również posiada okrycie. Spacerówka z pokrowcem na nóżki, można ustawić w 2 kierunkach (przodem i tyłem do kierunku jazdy) W zestawie torba do wózka. Jako gratis dodaje 2 folie przeciwdeszczowe (na gondole i na spacerówke) Wózek był używany 10 miesięcy (5miesięcy gondola i 5 spacerówka) Wózeczek w stanie bardzo dobrym (ma lekko porysowany stelaż w jednym miejscu to wina zapięcia parasolki:/) Cena 600zł
tel. 600 130 138
 
Do góry