reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

Mi sie wozek Estragon podoba, lacznie z kolorem. Jest nieduzy, zgrabny i ma pompowane kola. Chociaz u mnie w miescie, pompowane kola nie sa jakas koniecznoscia. Od jakiegos czasu takie kubelkowate spacerowki sa w modzie. Mozna te spacerowke odwrocic przodem do rodzica, lub ulicy. Ja bym przy wyborze wozka zwrocila jednak uwage na jego wielkosc i wage. Bo jak wy myslicie, z takimi poteznymi wozkami, o szerokim rozstawie kol wejsc do sklepu. Ciezko poruszac sie miedzy polkami. A przed schodami tez nie uciekniecie, nawet jak nie mieszkacie w bloku, to i tak, tu i tam schody was dopadna.:-D Czesto i gesto. I nie zawsze bedzie pod reka ktos, kto wam pomoze wniesc wozek po schodach. A zajmowanie miejsca w bagazniku, ktore przydaloby sie na cos innego? Ale na to juz same zwrocilyscie uwage.;-)

Cześć dziewczyny, czytam i czytam Waszą korespondencję i widzę że nie jestem samotna w swoich rozterkach.:-)
Ja mam termin na czerwiec, ale juz z mężem rozglądamy się za jakimś fajnym wózeczkiem. Nie chce mi się jednak biegać po sklepach, bo od czego jest internet, prawda? Rozglądam się jednak po sklepach internetowych, a nie po Allegro bo nie ufam tym handlarzom mając już kilka razy problemy z nimi.
Ale wracając do wózka i uwagi Agate na temat schodów, to zobaczcie wózek jaki kupiła moja koleżanka. Podobny do tego co pokazuje Estragon, ale ma kapitalną funkcję na schody i wysokie krawężniki. Jednym ruchem składa mu się dwa kółka i bardzo łatwo wjeżdża na schody. Jest super lekki i ma regulowaną wysokość siedziska itp.
Też jeden minus - cena. Ale jakość super !!
Misiowy Kuferek.pl - Sklep dla Ciebie i Twojego Dziecka/ Akcesoria dla Mam i niemowlaków, wózki dla dzieci , artykuły szkolne i kolorowe zabawki - Misiowy Kuferek.pl , to sklep dla Twojego dziecka
 
reklama
Cześć dziewczyny, czytam i czytam Waszą korespondencję i widzę że nie jestem samotna w swoich rozterkach.:-)
Ja mam termin na czerwiec, ale juz z mężem rozglądamy się za jakimś fajnym wózeczkiem. Nie chce mi się jednak biegać po sklepach, bo od czego jest internet, prawda? Rozglądam się jednak po sklepach internetowych, a nie po Allegro bo nie ufam tym handlarzom mając już kilka razy problemy z nimi.
Ale wracając do wózka i uwagi Agate na temat schodów, to zobaczcie wózek jaki kupiła moja koleżanka. Podobny do tego co pokazuje Estragon, ale ma kapitalną funkcję na schody i wysokie krawężniki. Jednym ruchem składa mu się dwa kółka i bardzo łatwo wjeżdża na schody. Jest super lekki i ma regulowaną wysokość siedziska itp.
Też jeden minus - cena. Ale jakość super !!
Misiowy Kuferek.pl - Sklep dla Ciebie i Twojego Dziecka/ Akcesoria dla Mam i niemowlaków, wózki dla dzieci , artykuły szkolne i kolorowe zabawki - Misiowy Kuferek.pl , to sklep dla Twojego dziecka

nie ma to jak chodzaca reklama :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
a tak wlasciwie czemy niby na kwietniu piszesz ze kupiliscie ten wozek wy a u nas ze kolezanka :confused::confused: bys sie trzymala jednej wersji to by nie bylo az tak podejrzane :-p:wściekła/y:
 
Hej :-)
wczoraj przyszedł do nas wózek jaki kupiliśmy - Jane Nomad + gondola Capazzo + fotelik Strata. Nawet się nie spodziewaliśmy, ze tego tyle będzie...
Ogólnie podsuumowując: zakup jak na razie nam się podoba, dostaliśmy wszystkie możliwe gadżety (parasol, przewijak, torma, śpiworek, folia przeciwdeszczowa, kosz na zakupy). Wózek w baaardzo dobrym stanie (używana tylko gondola, spacerówka i fotelik wcale) i za wszystko zapłaciliśmy 1300 PLN.
Tylko tyle, że tak się pospieszyliśmy, że ten cały kobylasty zestaw zawala nam pół pokoiku dla Małej,
No i parę zdjęć naszego pierwszego poważnego zakupu
 

Załączniki

  • 20100118030.jpg
    20100118030.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 55
  • 20100118045.jpg
    20100118045.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 57
  • 20100118070.jpg
    20100118070.jpg
    47,8 KB · Wyświetleń: 49
Wracając do wózków, które chcemy kupić to po przedyskutowaniu i obejrzeniu z Mężem kilku modeli zdecydujemy się chyba jednak na wózek Jedo Fyn 4ds. Wygląda lepiej niż ten firmy Tako i w necie znalazłam o nim więcej pochlebnych opinii w zestawieniu właśnie z Tako. Przekonuje nas jeszcze dużo większy wybór kolorystyki, bo ceny są zbliżone różnica ok. 200 zł więc to w zasadzie żadna różnica. W tą sobotę jedziemy jeszcze raz na mały rekonesans i myślę, że wtedy podejmiemy już ostateczną decyzję. Teraz to ja się coraz częściej zastanawiam nad wyborem materacyka do łóżeczka bo to jest dla mnie ważniejsze ale to nie w tym temacie więc rozwodzić się dalej nie będę :)
 
Hej :-)
wczoraj przyszedł do nas wózek jaki kupiliśmy - Jane Nomad + gondola Capazzo + fotelik Strata. Nawet się nie spodziewaliśmy, ze tego tyle będzie...
Ogólnie podsuumowując: zakup jak na razie nam się podoba, dostaliśmy wszystkie możliwe gadżety (parasol, przewijak, torma, śpiworek, folia przeciwdeszczowa, kosz na zakupy). Wózek w baaardzo dobrym stanie (używana tylko gondola, spacerówka i fotelik wcale) i za wszystko zapłaciliśmy 1300 PLN.
Tylko tyle, że tak się pospieszyliśmy, że ten cały kobylasty zestaw zawala nam pół pokoiku dla Małej,
No i parę zdjęć naszego pierwszego poważnego zakupu

Malina fajny wózio - jane nomad jest na razie moim faworytem na spacerówkę w przyszłym roku. A mogłabyś powiedzieć ile dokładnie waży CAŁA wersja spacerowa? jakbyś mogła postawić złożoną spacerówkę na chwilkę na wadze to byłabym wdzięczna. Bo w sklepach internetowych oczywiscie przekłamują wagę - piszą wagę samego stelaża i tym sposobem wózek waży u nich 5,5 kg. :baffled: Ale już spotkałam się z opiniami że jest cięższy, fajnie byłoby miec info z pierwszej ręki.
 
Lenkaa - jak najbardziej moge zważyć - ale musze kupić nową wagę. Stara mi sie zepsuła dokumnetnie :-( okrutnie cierpię z tego powodu, gdyż nie mam kontroli ile tyjeęęęę) jak tylko kupię nową, zważę wózek i napiszę ;-)
 
....a my oglądaliśmy dzisiaj wózki Bebecar- skłoniły nas do tego rabaty dla uczęszczających do naszej Szkoły Rodzenia- 900 pln na cały zestaw! Po obejrzeniu katalogu miałam sceptyczne podejście do tematu, nawet Was nie pytałam, co myślicie i czy coś słyszałyście, ale rabat niezły, więc pojechaliśmy. No i powiem Wam że niesamowicie mnie te wózki zaskoczyły! Superowo się prowadzą, jedną ręką bez problemu, Pani dała nam po wózku i śmigaliśmy po schodach i korytarzach:-D, fajnie się podbija, mają naprawdę wieeeelką gondolę (chyba największą, jaką dotąd widziałam), fajnie się składają... Wcześniej zastanawiałam się nad Maxi Cosi Mura, ale teraz chyba mam nowego faworyta:-) No i zaraz wchodzi nowa kolorystyka, która podoba mi się dużo bardziej niż poprzednia, więc nie miałabym też dylematu z kolorem....
Kochane, jeśli coś słyszałyście o tych wózkach, to dajcie znać!
 
reklama
....a my oglądaliśmy dzisiaj wózki Bebecar- skłoniły nas do tego rabaty dla uczęszczających do naszej Szkoły Rodzenia- 900 pln na cały zestaw! Po obejrzeniu katalogu miałam sceptyczne podejście do tematu, nawet Was nie pytałam, co myślicie i czy coś słyszałyście, ale rabat niezły, więc pojechaliśmy. No i powiem Wam że niesamowicie mnie te wózki zaskoczyły! Superowo się prowadzą, jedną ręką bez problemu, Pani dała nam po wózku i śmigaliśmy po schodach i korytarzach:-D, fajnie się podbija, mają naprawdę wieeeelką gondolę (chyba największą, jaką dotąd widziałam), fajnie się składają... Wcześniej zastanawiałam się nad Maxi Cosi Mura, ale teraz chyba mam nowego faworyta:-) No i zaraz wchodzi nowa kolorystyka, która podoba mi się dużo bardziej niż poprzednia, więc nie miałabym też dylematu z kolorem....
Kochane, jeśli coś słyszałyście o tych wózkach, to dajcie znać!
głęboki mi się podoba a spacerówka niestety nie.
a co do opinii to niestety nic nie słyszałam na ten temat
 
Do góry