reklama

Środki lokomocji maluchów

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2010' rozpoczęty przez nataliak, 24 Listopad 2009.

1. nataliak

nataliak Gość

jak wiadomo idealnego wozka nie ma ale moze wspolnymi silami uda nam sie znalezc ten prawie ideal ;) jakie sa Wasze typy?

2. ananke

ananke Zaciekawiona BB

Ha, trudna sprawa :)

Ja od razu dodam od siebie pytanie - KIEDY planujecie dokonać zakupu wózka?

Ostatnio miałam trójkołowca, więc i teraz na taki pewnie się skuszę. Moje typy to na razie:

Implast Bolder 3

Jedo FYN 3DS

XLander XT

Kolor jakiś pomarańczowy albo zielony mi się marzy :)

3. reklama
  4. aga0411

aga0411 szczęśliwa mama

5. andziak1

andziak1 Fanka BB :)

Jakie są Wasze opinie / doświadczenia odnośnie ilości kół, w terenie pagórkowatym (mam na myśli również nasze wspaniałe chodniki;-)) lepiej sprawdzą się cztero czy trójkołowce?

6. awru

awru Fanka BB :)

jak ja się cieszę, że powstał ten temat :-D jestem co najmniej zielona w temacie wózkowym ale przyznam szczerze, że podglądam intensywnie wasze typy i jak na razie najbardziej podobają mi się x-landery no i co najważniejsze ich cena jest bardzo w normie..
    nastawiam się na wózek wielofunkcyjny, waga nie jest bardzo istotna bo będę zaopatrzona w windę, zależy mi jednak na wielkości po złożeniu - musi się zmieścić w bagażniku focusa, który moim zdnaniem zbędnym miejscem nie grzeszy niestety :crazy:
    co do terminu zakupu to myślę o kwietniu - jak wyjdzie, zobaczymy ;-)

7. aga0411

aga0411 szczęśliwa mama

ja ze względu na to , ze mieszkam na wsi wybrałam duże pompowane koła, bez żadnych udziwnień.
    a co do zakupu wózka to jesli kupimy nowy ze sklepu to chyba na początku kwietnia, zeby gwarancja na jak najdłużej była

8. aga0411

aga0411 szczęśliwa mama

focus to pikuś w porównaniu zmoim polo :-D ale mam patent, bede skąłdałą tylnią kanape ha ha.
    koleżanka ma x-landera xa- ze skrętnymi kołami przednimi i jedzi kadetem kombi i mowi ze bez skłądania kanapy tylniej też jej nie wchodzi

9. JustMe5

JustMe5 Fanka BB :)

Widzicie, a ja nie pomyślałam w ogóle o tym żeby kupić jak najpóźniej ze wzgędu na gwarancję!:szok: Zastanawiałam się nawet czy nie kupic jeszcze w tym roku- gdyby były jakieś wyprzedaże kolekcji 2009 albo coś w tym stylu. Ale chyba jednak poczekam do marca!
    Co do gwarancji, to większość ma niestety tylko rok, jedynie słyszałam że Bertini daje 2 lata i 3 lata na Teutonię.
    Mój aktualny typ to Maxi Cosi Mura:-) Zastanawiałam się nad Mutsy, ale usłyszałam od kilku sprzedawców, że mają dużo reklamacji na ramę, więc chyba nie będę ryzykować. Nie wiem jeszcze tylko jaki kolor- tak naprawdę narazie żaden mnie nie przekonuje:baffled:

10. reklama
  11. lenkaa*

lenkaa* Fanka BB :)

Dziewczyny pytajcie w sklepach jaki jest okres realizacji zamówienia danego wózka, bo moja koleżanka rok temu czekała na swój 9 tygodni,a na niektóre modele nawet 3 m-ce :szok: - zwłaszcza jak ktoś miał ochotę na konkretny kolor. No i taki nowy wózek musi kilka dni trochę powerandować przed dzieckiem bo śmierdzą te wszystkie plastiki i materiały zamknięte w opakowaniach.

12. estragon

estragon mamusia synusia:P

ja dziś byłam na zakupkach i właśnie pierwszy raz oglądałam wózki. No i spodobał nam się taki jeden.... A mieliśmy w ogóle nie kupowac głębokiego. Otóż wóżek jest dwufunkcyjny, bardzo lekki- tylko 13 kg:szok:. Składa się szybciutko i bardzo prosto, po złożeniu mieści się na siedzeniu z tyłu samochodu. Stelaż po złożeniu ma wymiary: 73 cm x 58 x 46. Posiada wszelkie regulacje, kręci się dookoła własnej osi (180 stopni) i ma pompowane kółka itd. Ma dwie wady- jest tylko w kolorze czarno-srebrnym i kosztuje 2500 zł:sorry: Podsyłam linka, jakby któraś była zainteresowana:
    Mothercare Spin from the Mothercare range - Online baby, Nursery & Maternity Shop

Poleć forum