reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

stan cywilny czerwcówek ;)

jaki jest Twój stan cywilny?

  • mężatka

    Głosów: 33 86,8%
  • żyję w wolnym związku

    Głosów: 5 13,2%
  • sama wychowuję dziecko

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    38
My poznaliśmy się w 2006 roku w lipcu - byłam praktykantką u Rafała w pracy, w grudniu 2006 oficjalnie zamieszkaliśmy ze sobą, w listopadzie 2007 zaręczyliśmy się a 9.05.2009 był nasz ślub.
 
reklama
też się dopiszę :)
poznałam męża we wrześniu 1999r, rok później zaczęliśmy "chodzić ze sobą", w kwietniu 2006r przebrany za rycerza i z mieczem w ręku klęknął by mi się oświadczyć :D
wrzesień 2007 nasz ślub :) czerwiec 2010 narodziny naszej małej miłości Julianka :D
 
też się dopiszę :)
poznałam męża we wrześniu 1999r, rok później zaczęliśmy "chodzić ze sobą", w kwietniu 2006r przebrany za rycerza i z mieczem w ręku klęknął by mi się oświadczyć :D
wrzesień 2007 nasz ślub :) czerwiec 2010 narodziny naszej małej miłości Julianka :D

heh przebrany za rycerza z mieczem hehehe ale fajnie ;) podoba mi sie, moj małżonek nie ma takiej fantazji ;)
 
To i ja napiszę :-D
Poznaliśmy się w lipcu 2009, na wrzesień planowałam ślub... tyle, że z moim poprzednim partnerem, jednak los chciał inaczej i w pracy poznałam mojego aktualnego męża :-)
W kwietniu 2010 wzięliśmy już ślub, a w czerwcu na swiat przyszła Nina :tak::-D Tak, więc życie czasem zaskakuje :cool2:
 
My poznaliśmy sie w 1999 roku, po roku zostaliśmy parą:-) 10 sierpnia 2002 roku wzieliśmy ślub:-)13 wrześcia 2003 zostaliśmy rodzicami Wiktorii a 02 czerwca 2010 roku Oskarka. Przez te 8 lat malżeństwa i 11 znajomości różnie bywało:-)ale teraz mogę napisac z czystym sercem: i żyli długo i szczęśliwie:-D
 
My poznaliśmy sie wirtualnie w sierpniu 2001, na żywo na początku września a od 21 października jesteśmy parą.
W październiku 2005 zaręczyny ... w łóżeczku... i 10 czerwca 2006 ślub ! A 10 czerwca 2010 urodziła się Natalka:)
 
My poznaliśmy sie w 2002 roku , zaręczyliśmy się w pazdzierniku 2004 a w czerwcu 2005 urodził się nasz cudowny Szymonek,
a 26.12.2009 ślub, a w czerwcu 2010 urodził sie nasz drugi cudowny synek Kacperek
 
To ja też napisze. Poznaliśmy się 29 listopada 2005 (16lat miałam) spotykaliśmy się czasami ale nie byliśmy parą.
Razem jesteśmy od 12lipca 2008. Od 2 sierpnia 2008 mieszkamy ze sobą,zaręczliśmy się 24 grudnia 2008, ślub wzieliśmy 7lutego 2009 wtedy też już byłam w ciąży. W lipcu 2009 urodził się Jaś a w czerwcu 2010 urodził się Olek :)
 
reklama
Fajny wątek.
Ja z moim P.Jestem już 7 lat i 1,5 mieś. Od 3 lat jesteśmy zaręczeni mi to wystarcza, jemu chyba troszkę mniej. Śmieję się że weźmiemy ślub jak Roksanka pójdzie z domu, żeby swoje życie urozmaicić na stare lata. A tak serio to powiem, że między nami różnie bywało, bliscy rozstania już byliśmy wiele razy i może to mnie powstrzymuje przed tym ostatecznym krokiem. Doszłam do wniosku, że skoro się kochamy to najważniejsze, nie potrzebujemy formalności, a w razie czego łatwiej będzie się rozstać :-) Roksanki nie planowaliśmy. O dziecku myśleliśmy już dużo wcześniej, ale jakoś szczególnie o to nie staraliśmy się, Roksanka sama wybrałam moment i może właśnie dlatego przyniosła tyle pozytywnych zmian w naszym życiu.
 
Do góry