reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

stara pierwiastka

Agatka dla pocieszenia - w mojej rodzinie jest bardzo ciekawie, mam 4 rodzenstwa (siostra 28, ja 26, siostra 24, brat 18, brat 8). Wiec po 3 zgrabnych cegielkach wyszly dwa pustaki :-D. Mama sie smiala, ze kazdy z nas mogl dostac imie po kolejnym sposobie zabezpieczenia (kalendarzyk, globulka, prezerwatywa, pigulki, niedoszla menopauza) :-D:-D:-D

fajne byś miała imię :-D
laugh.gif
laugh.gif

zarąbisty tekst
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
 
reklama
_Angel_, Aneczka1526 - nie pomyślałam :zawstydzona/y:
Justynka1 - dzieczynki są bardziej pracowite :-) Ja się zawsze nastawiałam psychicznie na dziewczynkę i jak się koleżanka ze mnie śmiała - ma synka - chciałam i mam.
Anapi - faktycznie Ty i Twoje Rodzeństwo to żywa reklama różnych środków anty :-D
Ja jeszcze nie mogę brać Cerazetki ale znając moją rozgarniętość to będę miała problem z pilnowaniem godziny i w związku z tym stres związany z kolejną ciążą - duuuuży problem by był :shocked2: - pewnie będzie mnie dopadał... w trakcie :sorry2:
 
To może i ja dołącze do "dinozaurów" tego forum.W październiku stuknie mi 35 a mężowi 39.Kiedy urodziłam pierwsze dziecko powiedziałam że nie chcę mieć dziecka po 35 roku życia.....ale teraz jak patrze ile jest mamuś starszych ode mnie to nabieram ochoty na jeszcze:-)

Anapi rozwaliłaś mnie swoim postem:-)

Agata ja cieszę się że mam synów ,chociaż zachodząc w ciąże drugą troszkę myślałam o córce z bląd kręconymi włoskami...jednak gdybym miała mieć trzecie dziecko cieszyłabym się bardziej z syna.Swoją drogą z Twojego męża to prawdziwy facet,bo im starszy tym trudniej o syna.Plemniki z chromosomem męskim są szybkie ale krócej żyją , a kiedy facet jest starszy to te plemniki się osłabiają i ciężej spłodzić syna tak że gratulacje.

dubeltówka to do roboty syna płodzić,tak jak pisałam Agacie najlepiej tuż przed owulacją .......w moim przypadku się sprawdziło.
 
cieszę się że mam synów ,chociaż zachodząc w ciąże drugą troszkę myślałam o córce z bląd kręconymi włoskami...
dubeltówka to do roboty syna płodzić,tak jak pisałam Agacie najlepiej tuż przed owulacją .......w moim przypadku się sprawdziło.
Tusen chcesz to oddam Ci swoją diablicę:-)
My na syna jeszcze poczekamy i to całkiem długo, marzy mi się powrót do Polski, a z tym się wiążą oszczędności więc narazie z dziećmi finito:tak:
 
Do góry