reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Dziewczyny, mam zagadke, kupilam dwa testy tylko 25, wczoraj lub dzis powinnam dostac @. Test ktory zrobilam z rana w srode wskazywal mocniejsza kreske, mial czulosc 10 i byl naprawde ze skondensowanego moczu. Dzis duzo pilam i zrobilam przed chwila i patrzcie.
20190824_185854.jpeg
 
reklama
Dziewczyny, mam zagadke, kupilam dwa testy tylko 25, wczoraj lub dzis powinnam dostac @. Test ktory zrobilam z rana w srode wskazywal mocniejsza kreske, mial czulosc 10 i byl naprawde ze skondensowanego moczu. Dzis duzo pilam i zrobilam przed chwila i patrzcie.Zobacz załącznik 1013912
Ten ma jaka czułość?? Spróbuj jutro z porannego moczu. Test może być niezbyt miarodajne a najlepiej sprawdź przyrost bety
 
Dzis 19dc cykle 30dniowe. Juz po owulacji. Staranka co drugi dzien.
14dzien cyklu staranka wieczorem a nastepnego dnia rano podczas podcierania sie zauwazylam na papierze toaletowym pasno rozowego śluzu. Mialam tak pierwszy raz. Czy któraś z Was zauwazyla cos takiego u siebie.

Masakra mialam tu nie zagladac dla odciazenia glowy ale dziś mnie mąż tak zdenerwowal...ah szkoda gadac wiecznie niezadiwolony ksieciunio :(
 
Dzis 19dc cykle 30dniowe. Juz po owulacji. Staranka co drugi dzien.
14dzien cyklu staranka wieczorem a nastepnego dnia rano podczas podcierania sie zauwazylam na papierze toaletowym pasno rozowego śluzu. Mialam tak pierwszy raz. Czy któraś z Was zauwazyla cos takiego u siebie.

Masakra mialam tu nie zagladac dla odciazenia glowy ale dziś mnie mąż tak zdenerwowal...ah szkoda gadac wiecznie niezadiwolony ksieciunio :(
Ja mam tak często. Bardzo często. Ale od 5 lat niezdiagnozowana przyczyna. Jak Ty będziesz wiedzieć co to, podziel się wiedzą proszę.
 
reklama
Do góry