reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
ale jesli to test o czulosci 10 to ta krecha by nie byla cieniem tylko normlana kreska - chyba prawda??
eh wkurza mnie juz dzis ten dzien-bo juz bym woalal @ niz takie nakrecanie sie..

Ps. jedne test zrobilam wczoraj wieczorem a drugi dzis z rana- oba maja te dziwne cienie;/ ale jakos nie wydaje mi sie by to byla ciaza- wiem marudze mozecie mi nakopac do dupy- cycki mi chce rozsadzic tak mnie bola i brzuch taki jak na @ i coagle lazie i sprawdzam czy juz krwawie czy nie;///
 
KPe007 - haha, no ja miałam podobną sytuację w dniu owulacji. Ale mnie zdołował wtedy.


maja35 - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&, żeby @ nie przylazła!!


Piaska - cenne informacje. Ja akurat fasolę wpierdzielam równo. Uwielbiam!! I często używamy brązowego ryżu zamiast zwykłego :D Trzymam kciuki za testowanie!!


nana7ma - trzymam kciuki za betę. Daj znać od razu!! Gin raczej nie będzie w stanie za wiele powiedzieć, ale już niedługo na pewno usłyszysz bicie serduszka maluszka


tekla23 - ja po paru minutach nie pamiętałam za bardzo co powiedział :-D Powtórzył mi :) W ogóle to zabrał mnie na wycieczkę motorówką na zachód słońca na jeziorze. W pewnym momencie zatrzymaliśmy się, a on powiedział, że pójdzie spytać właściciela, który był za sterem czy mu coś zapłacić. Ja się odwróciłam i zobaczyłam, że idzie z kwiatami.. :-D :-D Usiadł koło mnie. Zwrócił się do mnie po imieniu i zaczął od tego, że mu ze mną dobrze, że mnie bardzo kocha, że chce założyć ze mną rodzinę. Uklęknął i spytał "Czy zostaniesz moją żoną?".


labell - póki nie masz wyników nie stresuj się. Mam koleżankę, która miała sporą torbiel, ogniska endometriozy (wykryte laparoskopowo przy okazji operacji jajnika), chorą tarczycę i tyłozgięcie a zaszła w 1 cyklu starań. Ale mam też drugą koleżankę zdrową, która nie mogła zajść dość długo. Spokojnie. Poczekaj za wynikami, może będzie ok. Ważne, że lekarz nie bagatelizuje. Kurcze, ale ja jak mi lekarz powiedział, że przy okazji USG zgrubiałego węzła na szyi zrobi mi profilaktycznie USG brzucha, to też zaczęłam trochę panikować. Bo to jest tak, że nasi lekarze często nas olewają i jak nam zlecą jakieś badanie, to jesteśmy tak zdziwione, że aż się boimy!


stazi24 - powtórz test (innej firmy), albo leć jutro na betę i od razu pisz nam co i jak :)


Wiecie co - mnie już na głowę coś padło!! Zrobiłam test w 20 dc. Mam w pip tych testów, więc jak się zaczęłam zastanawiać po co ja ich tyle kupiłam, to już sikałam na jednego, hehe. E, bo ja ciągle wierzę, że ta głupia owu była. Przecież różne dziwy się zdarzają. Znalazłam parę wykresów ciążowych, gdzie tempka jakoś nie rosła, a jednak. Wiem, wiem.. Ale co? Nadzieja umiera ostatnia!!
 
KPe007 - haha, no ja miałam podobną sytuację w dniu owulacji. Ale mnie zdołował wtedy.


maja35 - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&, żeby @ nie przylazła!!


Piaska - cenne informacje. Ja akurat fasolę wpierdzielam równo. Uwielbiam!! I często używamy brązowego ryżu zamiast zwykłego :D Trzymam kciuki za testowanie!!


nana7ma - trzymam kciuki za betę. Daj znać od razu!! Gin raczej nie będzie w stanie za wiele powiedzieć, ale już niedługo na pewno usłyszysz bicie serduszka maluszka


tekla23 - ja po paru minutach nie pamiętałam za bardzo co powiedział :-D Powtórzył mi :) W ogóle to zabrał mnie na wycieczkę motorówką na zachód słońca na jeziorze. W pewnym momencie zatrzymaliśmy się, a on powiedział, że pójdzie spytać właściciela, który był za sterem czy mu coś zapłacić. Ja się odwróciłam i zobaczyłam, że idzie z kwiatami.. :-D :-D Usiadł koło mnie. Zwrócił się do mnie po imieniu i zaczął od tego, że mu ze mną dobrze, że mnie bardzo kocha, że chce założyć ze mną rodzinę. Uklęknął i spytał "Czy zostaniesz moją żoną?".


labell - póki nie masz wyników nie stresuj się. Mam koleżankę, która miała sporą torbiel, ogniska endometriozy (wykryte laparoskopowo przy okazji operacji jajnika), chorą tarczycę i tyłozgięcie a zaszła w 1 cyklu starań. Ale mam też drugą koleżankę zdrową, która nie mogła zajść dość długo. Spokojnie. Poczekaj za wynikami, może będzie ok. Ważne, że lekarz nie bagatelizuje. Kurcze, ale ja jak mi lekarz powiedział, że przy okazji USG zgrubiałego węzła na szyi zrobi mi profilaktycznie USG brzucha, to też zaczęłam trochę panikować. Bo to jest tak, że nasi lekarze często nas olewają i jak nam zlecą jakieś badanie, to jesteśmy tak zdziwione, że aż się boimy!


stazi24 - powtórz test (innej firmy), albo leć jutro na betę i od razu pisz nam co i jak :)


Wiecie co - mnie już na głowę coś padło!! Zrobiłam test w 20 dc. Mam w pip tych testów, więc jak się zaczęłam zastanawiać po co ja ich tyle kupiłam, to już sikałam na jednego, hehe. E, bo ja ciągle wierzę, że ta głupia owu była. Przecież różne dziwy się zdarzają. Znalazłam parę wykresów ciążowych, gdzie tempka jakoś nie rosła, a jednak. Wiem, wiem.. Ale co? Nadzieja umiera ostatnia!!

zrobie bete jesli @ sie nie pojawi bo jesli sie pojawi to nie ma sensu marnowac kasy nawet na bete;P ale siknac sikne jutro bo mam jeszcze z 2 testy w domu jeden z tej samej firmy i 2 z innej firmy ale o czulosci 25 czyli slabszy:)
 
Stazi24, będzie dobrze;-)myślę, że nawet mimo tego, że miałaś czuły test, to może na początku wychodzić blada ta krecha. Nie mam doświadczenia za dużego, więc może ktoś mądrzejszy w temacie niech mnie poprawi:) jak chcesz mieć pewność, to leć jutro na betkę:tak:

Odkopałam naszą listę marzeń;-)

Statystyka:


Liczba starających się :


Starających się w sierpniu: 71!!
Zaciążonych potwierdzonych: 8

Potwierdzone:

Kwietniówki 2014


Lebara - termin @09.08 - II
madziolina_p - termin @ ok 10.08 - II
żabucha - termin @ 10.08
II
kaśkasiunia - termin @
12.08 II
krowkabordo - termin @ 15.08 II

malinaa - termin @ 11.08 II
MamaPrawnik - termin @ 14.08
II

Majówki 2014

Straciatella - termin @ 22.08
II


___
_________________________

Czekamy na potwierdzenie: CO Z WAMI DZIEWCZYNY ?!?!?!?!?!


madziakowalik - termin @08.08 ????
ann_art - termin @08.08 ????
Nuuuśka - termin @ 16.08
Sandra_best - termin @ 17.08
tamaguczi - termin @ 17.08
benfica - termin @ ok. 19.08
malgonia1 -termin @ 19.08

doska1- termin @ 20.08
Piaska - termin @ 21.08
karola - termin @ 21.08
perelka - termin @ 22.08
____________________________

Staraczki:

maja35 - termin @ 24.08
zosiasamosia - termin @ 24.08

Melponea - termin @ 25.08.2013
stazi24 -termin @ 25.08
mychunia - termin @ 25.08
Dorcia - termin @ 25.08
Madzia&Lena - termin @ 25.08
madziulka291 - termin @ 25.08
martuskubus - termin @ 25.08
Agaawa - termin @ 26.08
tekla23 - termin @ 27.08
ewka358 - termin @ 28.08
Joaro - termin @ 28.08

Contia85 - termin @ 29.08
mycha05 - termin @ 29.08
kobietka22- termin @ 30.08 ?
black_tea - termin @ 30.08
Dominikak86 - termin @ 31.08
hania$ - termin @ 31.08
_____________________________________

Wrzesień 2013

Paulinka88- termin @ 01.09
applecrumble - termin @ 01.09

waiting4beans - termin @ 01.09
Lothien - termin @
dzikuska - termin @ 02.09
DorciaM- termin @ 02.09
Cyntia85 - termin @ 03.09
anuszka - termin @ 04.09
sagaa31- termin @ 04.09
karotka - termin @ początek września
natkusia - termin @ 05.09
Kingax1 - termin @ 05.09

labell - termin @ 06.09
wiikki - termin @ 06.09
mimimoo - termin @ 06.09
KPe007 - termin @ 07.09
centka80 - termin @ 07.09
malena100 - termin @09.09
emalia82 - termin @ 10.09
brrr85 - termin @10.09
Leemonca - termin @ 11.09
Phoebe - termin @ 11.09
mamaTomeczka - termin @ 12.09
Grzankaa - termin @ 14.09
susel - termin @ 14.09
Andzia15 - termin @ 15.09
celta - termin @ 15.09
basik77 - termin @ 15-16.09

Arcala- termin @ 17.09
wanda_23 - termin @ 17.09
Mar-chew - termin@ 18.09
Asica86 - termin @ 27.09


Dajcie znać co u kogo pozmieniać, kogo przepisać, kogo dopisać;-) będziemy aktualizować!
 
stazi24 wiesz,że ja miałam,to samo z testem ale rozebrałam go na części pierwsze i wydaje mi się,że to był chyba pasek gdzie powinna się pojawić kreska.Ja swoje testy kupowałam w Rosmanie.
Ja jeszcze @ nie dostałam ale chyba dostane,bo mnie brzuch zaczyna boleć jak na @ :-:)-(
 
stazi24 wiesz,że ja miałam,to samo z testem ale rozebrałam go na części pierwsze i wydaje mi się,że to był chyba pasek gdzie powinna się pojawić kreska.Ja swoje testy kupowałam w Rosmanie.
Ja jeszcze @ nie dostałam ale chyba dostane,bo mnie brzuch zaczyna boleć jak na @ :-:)-(

wlasnie tez tak sadze, ze to wlasnie taka krecha:p wiec sie nie nastawiam - wrecz watpie bo czuje ,ze @ nadchodzi;P
Moze tanie testy maja taki "feler" i nas oszukuja;P
 
stazi24 - sikaj z rana, jestem ciekawa wyników. U mnie kreska testowa czerwona, a ta oznaczająca ciążę śnieżno - biała. :-) hehe no nic, jeszcze nie tracę nadziei :-).
Tylko mój paseczek jest mocno nieaktualny, chyba powinnam coś z nim zrobić.
 
reklama
Piaska czytalam na ovufriend tez o sprzyjajacym dzialaniu marchewek i ananasow i w poprzednim cyklu jadlam ile sie dalo i cos tam wyszlo... ciekawe ile w tym prawdy. a Ty nie chcesz bety zrobic?
wlasnie znow mi krew odciagali a w przyszla sobote to az sie boje ile wezma bo tyle mam tych rzeczy badac! piaska jak Ty przechodzisz te wszystkie badania? bo duzo ich ostatnio mialas z tego co pamietam.

Andzia 8dc i mowisz ze to juz plodne? to kiedy Ty masz owu zwykle?
tekla no to jak sie miescil to super! wolalabym miec Twoj wynik niz swoj ;-)

stazi cienie?! jak dla mnie to brzmi baaaardzo dobrze!!! &&&&&& za kreske jutro a nie cien!

cyntia ale piekna historia, az sie wzruszylam :blink: a owu, moze jeszcze przyjsc, widzialam duzo wykresow z bardzo pozna owulka i do tego z sukcesem wiec &&&&&!!!
 
Do góry