reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Kochane, trzymam za Was kciuki :*
my niedługo próbowaliśmy, bo 4 miesiące... ale i tak mi się dłużyło, co miesiąc rozczarowanie :(
ja się bardzo źle czuję, wczoraj wieczorem był pierwszy rzyguś, brzuch nadal napierdziela, o plecach nie wspomnę... martwię się czy wszystko dobrze z fasolką... nie mogę doczekac się jutro bety i pojutrze gina!!!
 
reklama
susel: to dobrze bo na ft3, ft4 wychodzi jak cos jest nie tak z tarczycą a i jeszcze jest antyTPO to jest badanie dotyczące hashimoto.

Witajcie w niedzielne południe, ja oczywiście jak na złośc popsztkałam się z moim G i to nieźle nie odzywamy się także o seksie nawet nie ma co myślec a dziś 8 dc wiec powinniśmy jeśli chcemy dzidzi. Kurcze jaki piękny sen miałam dzisiaj śniło mi się że byłam z kumpelą w szpitalu i obie urodziłyśmy dzidzie, karmiła go piersią a on był taki słodki, szkoda że się obudziłam z tego snu taki był cudny.
 
Hejka :)

Ja właśnie wróciłam do domu... cała ,zdrowa, nie zatonęłam nigdzie ale zakwasy mnie teraz męczą ;)

Benfica byliśmy na Paklicy, na spokojnej rzeczce, bo to spływ firmowy był. Ostatnio ze znajomymi byliśmy na Pliszce... co 10 metrów były przenoski nad drzewami, mielizny, wypompowani na maxa byliśmy po tym spływie :)

Susel, wiem że mój wynik był niski ale się mieścił w normach labu. Norma chyba była od 0,27

Cyntia no no no ;) gratulejszyn. A podzielisz się z nami "co powiedział" :)
 
Cześć dziewczyny, spotkałyście sie na swojej drodze starań z taką choroba jak endometrioza?
Lekarz coś takiego mi sugeruje. Przestraszyłam sie nie na żarty, bo to poważna choroba która może powodować bezpłodnośc.
W tym tyg. będę miec szereg badań w tym kierunku.
Boje sie :(
 
Hej dziewczyny:) Ja dzis mam termin @ ale poki co jeszcze mnie nie nawiedzila- zrobilam 2 sikance ale chyba te cienie co na nich widze to zaznaczenie gdzie ma sie pojawic krecha ciazowa.., wiec pewnie niebawem odwiedza mnie czerwone potwory i kolejny cykl staran przedemna- mam dzis jakiegos dolka takiego -wiadomo male rozczarowanie- bo chcialoby sie juz...
 
labell - gadałam z lekarzem o tym, bo oczywiście u siebie też to podejrzewałam i wiem, że można to z całą pewnością stwierdzić TYLKO robiąc laparoskopie. Plus jest taki, że jak masz, to od razu usuną Ci jej ogniska.
 
reklama
labell jest cały wątek o staraniach przy endometriozie :happy2: tam na pewno dowiesz się szczegółów:
https://www.babyboom.pl/forum/staramy-sie-f66/czy-mozna-zajsc-w-ciaze-majac-endometrioze-30671/

stazi a widzisz jakieś cienie? Dawaj no tu fotki, bo jak jest jedna krecha, to cieni żadnych nie ma :szok:


nie łapie mi aparat tego cienia niesttey wiec nie ma sensu wrzucac fotki;/- chodzi mi o kreche stwierdzajaca ciaze:p Ona jest badzo ale to bardzo blada - na obu testach tak samo wyszlo- bo ta kontrolna jest wyrazna:) - dlatego sadze ,ze to tylko zacienie kreski gdzie ma sie zabrawic normalnie -chyba rozumiesz o co mi chodzi>?- a i nie mam zwidow jak cos bo pokazalam te testy kumplei i tez widzila te owe cienie:)

Ale juz kiedys tak sie nakrecilam i zadnej ciazy nie bylo wiec wydaje mi sie to jakis tam feler tesow tanich- kupilam w markecie za 3.5 niby o czulosci 10 -paskowy
 
Do góry