reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
mamaTomeczka dziękuję, staram się:tak: choć aparat mam w telefonie.

Oglądam jak Edyta Górniak masakruje moją piosenkę z pierwszego tańca, tego się nie robi! (Metallica Nothing else matters)
 
Ostatnia edycja:
witam:-)
Ktoś pytał o betke ona była robiona w 13dfl ja mialam pozno owu bo cos kolo 23 24 dnia cyklu.W poniedziałek spróbuje powtórzyc.
Mnie dzisiaj cały dzień niedobrze, ale to pewnie też przez to ze tabletki depresyjne odstawiłam juz w środe. Normalnie momentami myslałam, że bede musiala isc porcelane przytulać. Tak to jelita mi wariuja goniło mnie dzisiaj znów do wc.

Tekla spływ kajakowy fajnie w podróz polubna jak bylismy z męzem w Zakopanym to mieliśmy przepływalimy koło Słowacji do Szczawnicy pięknie było słonko itp. ;-)

Applecrumble maz racje nie ma co się nastawiać bo potem boli, ałe wykresik ładnie wygląda :)

Jesli chodzi o lekarza mnie to juz obojetne kto by był przy porodzie :tak:

Susel juz ci pisałam ja w lutym miałam 2.6 to sie bardzo zmienia nawet stres ma na to wpływ.

bluecaat raczej normalne jak pisze lamorela dużo dziewczyn tak ma :) ja tez miewam

Cyntia85 gratulacje:) p. ja też nie wiedziałam co powiedziec :)a moze jezcze będzie owu ja też myślałam ze nie bedzie owu, bo skok zawsze mialam 18 dc a tutaj tym razem 24

mamaTomeczka hehe tez to zauważyłam :)wchodze atutaj pare stron od wczoraj pewnie każy korzysta z pogody w miare mozliwosci u mnie wokol same grila na ogrodach :)
 
witam:-)
Cyntia85 gratulacje:) p. ja też nie wiedziałam co powiedziec :)a moze jezcze będzie owu ja też myślałam ze nie bedzie owu, bo skok zawsze mialam 18 dc a tutaj tym razem 24
Kurczę, ale już śluz mi się nawet zmienił na taki, jaki mam normalnie na te 10-7 dni przed okresem, więc nie łudzę się już na owu. W dniach teoretycznie płodnych zauważyłam rozciągliwy śluz, co u mnie rzadkością jest, ale jak widać za szybko zaczęłam się cieszyć. Jak teraz się nie uda, będziemy dalej próbować.

Kobietki, bardzo Wam dziękuję za gratulacje. Nie mogę jeszcze uwierzyć, że się hajtamy :-D:-D Dobranoc, kochane!
 
Witam :-) Cyntia85 gratulację Kochana i wszystkiego naj na początku Nowej Przygody :tak: Ja czekam na @ raczej dziś przyjdzie a czeka mnie 6h droga na wczasy :baffled: Życzę miłego i owocnego dnia :-p
 
Witajcie niedzielnie !!!
U nas dzisiaj Odpust :)
Znowu pojem kolorowych , obrzydliwie słodkich cukierków:-)

Jest kobiety tak naskrobane przez ten jeden dzień mojej nieobecności że nie mam szans tego ogarnąć....będę starać się wpadać i Was podczytywać ale na pewno czasu na pisanie nie będę mieć tak dużo :no:

Trzymajcie się zdrowo zafasolkowane kobitki
A Wy moje staraczki...nie dajcie się...walczcie o II
Trzymam za Was ręcami i odnóżami
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Andzia wczoraj pokazalam wynik innej gin i powiedziala ze taki sredni ten wynik, moze byc ale fajny nie jest. ale jestem zadowolona bo w koncu sie za mnie ktos wzial, kazala przyjsc za tydzien i zrobimy jeszcze raz + T3 i T3 i inny hormony. tylko znowu mi cos nie pasuje bo to bedzie w okolicach owu, ale zobaczymy.
benefica no to kurcze jak stwierdzil ze nie ma to mogl Ci dac cos na wywolanie:dry: no nic, cierpliwosci Ci zycze w takim razie!
maja jak tam? testowalas? &&&&&& za prezent dla meza! :-)
cyntia gratulacje!!! to jest wspanialy moment!:-)

lamorela no nie mow, naprawde ona to spiewa? a w ogole to w zyciu bym nie pomyslala o tej piosence jako piosence na pierwszy taniec, oryginalnie :happy2:
 
No i czwarty dzień robię testy i ciągle I kreska. Chyba jutro pójdę kupić w aptece, bo robię te z Allegro, a owulacyjne też mi nie wychodziły.
 
witam dziewczeta:-) dzis niedziela,a ja w pracy..oj jak sie nie chcialo wstac..wkurzyl mnie dzis moj maz,bo sie bzykac nie chcial,a ja sobie obliczylam,po przeczytaniu tysiaca pamietnikow i zanalizowaniu miliona wykresow,biorac pod uwage ile czasu po owulacji jajeczko jest zdolne do zaplodnienia i ile zyje plemnik,ze jak bysmy sie rano bzykneli to na pewno bym zaciazyla:-) hehe..sfiksowalam na punkcie tej ciazy..caly swoj wolny czas poswiecam na czytanie o wszystkim co z ciaza zwiazane:-) milego dzionka wszystkim staraczkom,zafasolkowanym i fasolkom:-)
 
reklama
Cyntia gratulacje! :)

Miałam zawojować dzień 25.08 ale na razie on wojuje mną :p :no: jedna kreska cały czas. Temp spadła troszkę bo 36,8 - następny test robię w środę jeśli @ nie przyjdzie.. bo czwartek jedziemy do Wrocławia ;-)
 
Do góry