reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Troszkę się wzięłam w garść ...mam dla kogo. Ale ilekroć wspominam to ...łzy same lecą. Tak bardzo mi żal tego dzieciątka. Okropnie. Wiem, że to się stało w piątek, w piątek poczułam ból w miejscu w którym się znajdował ...doszło znowu delikatne krwawienie. Czułam, że coś jest nie tak ...po prostu czułam. I usłyszałam najgorsze ''jeden nie dotrwał''. 4 lekarzy, więc nie mam złudzeń bo mój K chciał jeszcze skonsultować to z innym lekarzem. Dzidziuś ma duży obrzęk całego ciała co może sugerować dużą wadę genetyczną. Rokowania dla drugiego w tej sytuacji są niepewne, chociaż jest obecnie okazem zdrowia. Powiedział, że w najgorszym wypadku dostanę skurczy poronnych i stracę oba, zakażenie organizmu lub płodu, albo przedwczesny poród. Najlepiej dla mnie powiedział, że byłoby, gdyby dziecko skamieniało czy jakoś tak i obkurczyło się, wtedy zachowa szczelność i zostanie wydalone po porodzie w połogu.
Drugi bobas zdrowy, przezierność idealna, ruchliwy jakby miał ADHD, udzieliły się mu moje nerwy i nie chciał się dać zbadać.
Oto moje niunia...
Zdrowy bobas (czuję, że dziewczynka)
Zobacz załącznik 796292
Zobacz załącznik 796293
I aniołek mój:
Zobacz załącznik 796294
Zobacz załącznik 796295
Zobacz załącznik 796296
Zobacz załącznik 796297
Trzymaj się :(

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bulbasek śliczna fasolinka :)

@NeSSi tak bardzo mi przykro z powodu Twojego Aniołka... :( niech drugi Maluszek się trzyma cały i zdrowy.

A ja niedawno co dopiero wróciłam ze szkolenia z pracy i nadrabiam.
Zrobiłam dzisiaj jeszcze 1 test owu i kreska też wyszła mocna (ciemniejsza od kontrolnej) ale wczoraj jednak ewidentnie mocniejsza. :p A napisze coś tak odnośnie donga i ziółek ojca sroki... jeszcze nie wiem czy pomogą mi zaskoczyć, ale muszę powiedzieć że nigdy nie miałam boli przepowiadajacych owulacje a teraz wyraźnie od paru dni czuje jajnik po prawej stronie. Czasami zdarzy się to po lewej stronie, ale zdecydowanie rzadziej. A wczesniej chyba czułam jak pęcherzyki pękają bo bolało mnie podbrzusze. No i pojawił się jakiś tam śluz tak, że mi przysłowiowo "poleci" a zawsze mam mega sucho. Także coś tam się po mału dobrego tworzy, a przynajmniej taka mam nadzieję. :)
 
Kochane moje wszystkie, gdy czytałam wszystkie Wasze smutne historie współczułam z całego serca. Płakałam razem z Wami... Dzisiejszy dzień i strata Nessi zburzyła całkowicie moje nadzieje. Większość z Was jest młoda, zdrowa, czego ja mogę się spodziewać? Tak bardzo dziś wystraszyłam się, że nawet jeśli mi się uda, to przecież mam małe szanse na donoszenie ciąży... A samo to, że się nie udaje, daje mi do myślenia...
Dziś 21 dc, zaczyna mnie boleć kręgosłup... Myślę, że to powtórka z zeszłego miesiąca :(
Chyba pora poddać się...
 
Kochane moje wszystkie, gdy czytałam wszystkie Wasze smutne historie współczułam z całego serca. Płakałam razem z Wami... Dzisiejszy dzień i strata Nessi zburzyła całkowicie moje nadzieje. Większość z Was jest młoda, zdrowa, czego ja mogę się spodziewać? Tak bardzo dziś wystraszyłam się, że nawet jeśli mi się uda, to przecież mam małe szanse na donoszenie ciąży... A samo to, że się nie udaje, daje mi do myślenia...
Dziś 21 dc, zaczyna mnie boleć kręgosłup... Myślę, że to powtórka z zeszłego miesiąca :(
Chyba pora poddać się...
Co ty gadasz jakie poddać się?? Chcesz nas zostawić????

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochane moje wszystkie, gdy czytałam wszystkie Wasze smutne historie współczułam z całego serca. Płakałam razem z Wami... Dzisiejszy dzień i strata Nessi zburzyła całkowicie moje nadzieje. Większość z Was jest młoda, zdrowa, czego ja mogę się spodziewać? Tak bardzo dziś wystraszyłam się, że nawet jeśli mi się uda, to przecież mam małe szanse na donoszenie ciąży... A samo to, że się nie udaje, daje mi do myślenia...
Dziś 21 dc, zaczyna mnie boleć kręgosłup... Myślę, że to powtórka z zeszłego miesiąca :(
Chyba pora poddać się...
StorAnia no trzeba w coś wierzyć, nie poddawaj się!

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry