reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@sylwkaq90 to współczuje, moja pierwsza ciąża przeżyłam super i zycze każdemu tak przeżytej ciąży, zero praktycznie objawów. Mogłabym chodzic jak słoń w ciąży , a dotego każdy był dla mnie mega moly:) Gorzej pierwsze 6 miesięcy macierzyńskiego, bo mój synuś był mega płaczliwy i praktycznie nie spał , a ja razem z nim większości na raczkach był masakra.
Ja jestem zdania, ze jak można to odrazu iść na l4 i odpoczywać jak najwiecej, bo później początki są trudne . Drugi trymestr jest zawsze najlepszy :) a schudłaś po tych wymiotach??
 
reklama
Clover rocznik 87 :)
Moja pierwsza ciaza też była idealna. Miałam lekkie mdlosci wieczorem ale nigdy nie wymiototwalam. Dopiero później okazało się że mam cukrzycę a na koniec cholestaza mi doszła. Także miałam poród wywolywany w 37 tyg. Ale całokształt był super. Podobało mi się bycie w ciazy hehe. A jeszcze jak zaczęłam czuć ruchy to już w ogóle.
Sylwkaq super ze juz jest lepiej. Moja znajoma chyba do 37 tygodnia wymiototwala z niewielką przerwa w środku jakoś . Ona to dopiero źle ciążę wspomina.
A Clover imię filip też mi się bardzo podoba ale mój mężu nie chce. A maja będzie jak będzie dziewczynka hehe.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@limonka8721To mam nadzieje, ze następne tez będą idealne, chociaż ja nie miałam rząd ej cukrzycy czy cholestazy. Skończyło się CC w 39 tygodniu, bo zaczęłam krwawić i łożysko zaczęło się odklejać. Wtedy byłam załamana, ze nie będę rodziła naturalnie, a teraz chciałabym kolejna ciaze CC już wiem jak to jest wiec nie taki diabeł straszny jak go malują. Ruchy są cudowne mój synek to praktycznie cały czas mi się ruszał od 20 tygodnia :p O proszę to mamy te same typy imion Dawaj dawaj musiały się sprężyć i w podanym okresie zaciążyć będzie raźniej ❤️
 
Haha Clover to działamy a może u ciebie już fasolka się rozwija. Jeśli tak postaram się szybko dołączyć. Tak sobie mówię że teraz w tym cyklu nic nie sprawdzam. Żadnych testów owu itd. Przytulanki cały miesiąc i tyle hehe. Może zaskoczy.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@limonka8721 Moze może kto wie ❤️ pożyjemy zobaczymy jak się ma jedno dziecko to tak nie ma się ciśnień
Ja nigdy nie używałam testów owu korzystam z fajnej apki kalendarza , który mi wyznacza dni płodne do tego widzę po sobie kiedy mam i tak powstał mój synek. Nie ma reguły trzeba co drugi dzień się przytulać i to jest gwarancja;) patrząc na ten mój czerwiec to nie ziewalismy Haha.
Więcej miłości będzie w lipcu i tyle trzeba korzystać, bo w ciąży to nie każdy może :p
 
@1985natalia2 To ładnie :) ja ustaliłam dla chłopca mężowi się nie podobało i nie chciał ale później stwierdził, ze jednak Borysa chce i mamy:) Teraz umówiliśmy się, ze jak będzie dziewczynka to ja ustalam, a jak chłopiec to mąż chociaż w głębi liczę , ze jak byłby kiedyś chłopiec to wybierze imię Filip :)
Polecam, mój Filip [emoji173]



Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hehe no masz rację. Wiesz ja niby nie mam strasznego ciśnienia ale bardzo bym chciała. Ja mam dodatkowo endometrioze i się obawiam trochę. A jeszcze mieszkam w uk to nie mam kontaktu z lekarzem tak jak bym chciała. No nic to dopiero początek także jestem dobrej myśli.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@sylwkaq90 to współczuje, moja pierwsza ciąża przeżyłam super i zycze każdemu tak przeżytej ciąży, zero praktycznie objawów. Mogłabym chodzic jak słoń w ciąży , a dotego każdy był dla mnie mega moly:) Gorzej pierwsze 6 miesięcy macierzyńskiego, bo mój synuś był mega płaczliwy i praktycznie nie spał , a ja razem z nim większości na raczkach był masakra.
Ja jestem zdania, ze jak można to odrazu iść na l4 i odpoczywać jak najwiecej, bo później początki są trudne . Drugi trymestr jest zawsze najlepszy :) a schudłaś po tych wymiotach??
tak schudłam z 1,5kg, ale myślę, że nie od samych wymiotów, bo one były przed śniadaniem, a od tych mdłości. Nic się nie chciało jeść.. Na razie wróciłam do swojej wagi, no może jeszcze +0,5kg :D
 
Do góry