reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Kochane moje staraczki! Mnie możecie usunąć z tabelki niestety [emoji22] postaram się Was czytać i dopingować, ale dla mnie niestety szans nie ma ... [emoji30] odebraliśmy wyniki nasienia i znowu jest gorzej [emoji22][emoji22] na 4 razy badań w przeciągu roku tylko raz wyszła ilość plemników dobra. Chociaż morfologia była (i cały czas jest) poniez 1% [emoji22][emoji22] także dla nas szansa tylko ivf. Oczywiście w przerwie świąteczne noworocznej będę jeszcze u lekarza w pl na konsultacji. Ale mój M ma wszystkie inne badania bardzo dobre. Tarczyca tez już super wiec to jednak nie ona była powodem [emoji22][emoji22] mam dola dzisiaj niesamowitego. Jak odebraliśmy wyniki cała drogę do domu wyłam. Brak sił. A wszędzie do około wszyscy ogłaszają ciąże .... Powodzenia kochane dla Was oby Wam się udało [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Życzę dużo siły, nie załamuj się, widzę że masz plan i to jest ważne. Zobaczysz zrealizujesz go , musisz w to wierzyć!!! Trzymam kciuki kochana!!!
 
reklama
Mój do tego ma tylko 23m plemników. A norma ponad 33... także oprócz morfologi słabej jest ich mało. Ah w ogole załamka [emoji30][emoji30] właśnie był u nas kuzyn z dziewczyna. Poznałam ich ze sobą w marcu. Maja po 20 lat. We wrześniu poroniła 8tyg ciąże. Dziś przyjechali powiedzieć ze znowu jest w ciąży. W 6tyg. Oczywiście pogratulowałam i uśmiech na twarzy miałam. Ale chyba gorszego dnia na powiedzenie o tym nie mogli wybrać. Myślałam ze serce pęknie mi na pół [emoji30][emoji24] przepraszam ze Wam tak tu dramatyzuje, może dla nie jednej z Was to śmieszne. Ale ja nawet nie mam z kim o tym pogadać. O wszyscy do około. Zrobią cyk i są w ciąży. Nikt nie rozumie co ja przychodzę [emoji30][emoji22][emoji22]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana wszystkie Cię tu rozumiemy doskonale. Piszemy tu o naszych dramatach i radościach, pisz wszystko, tyle ile musisz żeby Ci było lepiej. Ściskam mocno!
 
Pytanko mam. 5 powinnam dostać miesiączkę dzisiaj zrobiłam beta i wyszło mi 4.2 czy to oznacza że nie jestem w ciąży czy może zrobiłam za szybko to badanie? staramy się z mężem o dzidziusia dlatego nie wiem czy powtarzać np 4.12 czy możemy lepiej zacząć starania od nowa.
 
Pytanko mam. 5 powinnam dostać miesiączkę dzisiaj zrobiłam beta i wyszło mi 4.2 czy to oznacza że nie jestem w ciąży czy może zrobiłam za szybko to badanie? staramy się z mężem o dzidziusia dlatego nie wiem czy powtarzać np 4.12 czy możemy lepiej zacząć starania od nowa.
Wg mnie troszkę za szybko,może spróbuj zrobić na dwa dni przed to powinno być wiarygodne.
Ja mam testować 6 !
Trzymam kciuki za II krechy!
 
Pytanko mam. 5 powinnam dostać miesiączkę dzisiaj zrobiłam beta i wyszło mi 4.2 czy to oznacza że nie jestem w ciąży czy może zrobiłam za szybko to badanie? staramy się z mężem o dzidziusia dlatego nie wiem czy powtarzać np 4.12 czy możemy lepiej zacząć starania od nowa.
Ja jak czytałam to od 5 można mówić o ciąży, ale może jeszcze za wcześnie?? Chociaż po implantacji już coś powinno być.

Napisane na ASUS_Z00AD w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry