reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

W sierpniu zaczęłam suplementować witaminę b6 ~200 mg. Dużo nie dało. Po następnym cyklu, czyli koniec września - cały październik robiłam post dr Dąbrowskiej. Od listopada mam potwierdzone owu i faza lutealna wydłużyła się do 10 dni, przełom, ale już tak chciałam szybko dziecko, że nie zdecydowałam się na kolejny post (który pewnie by pomógł), tylko poszłam zrezygnowana do lekarza po duphaston (sztuczny progesteron). Kolejny cykl był bezowulacyjny, sama zablokowałam owu bo dzień przed prosto z nart wsiadłam do samochodu i prowadziłam pół nocy do domu na święta. I wykres był płaski. Kolejny cykl w styczniu z owulacją i po raz 1 progesteronem. Plamienia od 8 albo 10 dnia po owu (nie pamiętam dokładnie) ale faza trwała już 14 dni. I ten cykl mam jakieś zawirowania, które mam nadzieję zwiastują wczesną ciążę[emoji106] [emoji1]

Trzymam kciuki zeby to bylo to!;) Ja jeszcze tydzien i wszystko bedzie jasne;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Trzymam kciuki zeby to bylo to!;) Ja jeszcze tydzien i wszystko bedzie jasne;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

A co do witaminy b6 , tez suplementuje od kilku tygodni , razem z kwasem foliowym;) Ja to sie boje ze tak sobie wszystko zaplanowalam na rok do przodu( koncze studia i razem z narzeczonym stwierdzilismy ze najpierw dzidzia a dopiero potem moj staz) ze cos napewno pojdzie nie tak.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Plamię coraz bardziej. Mam nadzieję, że to tylko dalszy ciąg zagnieżdżania albo nie wiem.... Jutro się okaże. Dobranoc dziewczynki
 
Emsi, kiedy testujesz, nakupilas testów, to teraz poprosimy o relacje ;)
Berthus ja mam termin @ dopiero na 03.03 ... tak zapasy robię [emoji6]
Nie robie w tym cyklu testów owu ani niczego nie kontroluje ale za to porobie sobie ciążowe jak przyjdzie czas [emoji1]

@auslanderka powodzenia ! Dawaj znać [emoji4]

Witam nowe staraczki...powodzenia ! [emoji6]

Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...
 
Mam nadzieje ze nie bede musiala wchodzic w szczegoly i ze juz sie udalo;) Nie wiem czy to ma jakis wplyw ale od 5 lat mam regularne miesiaczki, ani razu sie nie spoznila, jestem ogolnie zdrowa , wiec mysle ze tam tez wszystko dziala jak powinno;p

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Trzymam kciuki za Ciebie :) choć przyznam, że myślałam, podobnie jak Ty. A tu się okazuję, że aby zaciążyć trzeba 100% znać siebie i swój cykl i mieć mnóstwo szczęścia :) Czego oczywiście Ci życzę :)

Nie mierzę niestety...a termometr leży w szufladzie. Ale ja wstaje w nocy dość często, więc też ta temperatura by nie była miarodajna :(
No dobra, ale jeśli do soboty nie będzie pozytywnego testu owu to chyba w sobotę nie ma sensu badanie progesteronu???

A jaką masz pewność, że test owu nie oszukuje? Ja bym zrobiła!

Mialam w rodzinnym miescie, obecnie szukamy z narzeczonym jakiegos naprawde dobrego, mamy juz na oku , z tym ze planowalam wybrac sie dopiero kiedy test potwierdzi mi ciaze .

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja, jeśli mogę coś zasugerować, to proponuję się wybrać do gina wcześniej. Niech zrobi rutynowe badania, tak na wszelki wielki aby potem nie tułać się z badaniami w ciąży.

jesli okaze sie ze w tym cyklu sie nie udalo to sie wybiore ;) Dzieki za sugestie;) Jak mowilam , jestem zielona w temacie wiec wielu rzeczy nie wiem , co powinnam a czego nie;) Z gory przepraszam tez za glupie pytania w przyszlosci;p

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Absolutnie nie ma głupich pytań. Co więcej trzeba pytania zadawać, aby więcej wiedzieć :)

A czy badanie progesteronu można wykonać jeśli prawie jestem pewna że owu nie było?

"prawie" robi wielką różnicę ;) ja bym zrobiła - co Ci zależy?

A co do witaminy b6 , tez suplementuje od kilku tygodni , razem z kwasem foliowym;) Ja to sie boje ze tak sobie wszystko zaplanowalam na rok do przodu( koncze studia i razem z narzeczonym stwierdzilismy ze najpierw dzidzia a dopiero potem moj staz) ze cos napewno pojdzie nie tak.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Czasem nie da się wszystkiego w 100% zaplanować. Kiedy coś nieco zbacza z planu, trzeba się temu przyjrzeć z pokorą i zobaczyć co ciekawego to przyniesie :) Nigdy nie wiesz czy ta zmiana w planach nie wyjdzie na lepsze!
 
Trzymam kciuki za Ciebie :) choć przyznam, że myślałam, podobnie jak Ty. A tu się okazuję, że aby zaciążyć trzeba 100% znać siebie i swój cykl i mieć mnóstwo szczęścia :) Czego oczywiście Ci życzę :)



A jaką masz pewność, że test owu nie oszukuje? Ja bym zrobiła!



Ja, jeśli mogę coś zasugerować, to proponuję się wybrać do gina wcześniej. Niech zrobi rutynowe badania, tak na wszelki wielki aby potem nie tułać się z badaniami w ciąży.



Absolutnie nie ma głupich pytań. Co więcej trzeba pytania zadawać, aby więcej wiedzieć :)



"prawie" robi wielką różnicę ;) ja bym zrobiła - co Ci zależy?



Czasem nie da się wszystkiego w 100% zaplanować. Kiedy coś nieco zbacza z planu, trzeba się temu przyjrzeć z pokorą i zobaczyć co ciekawego to przyniesie :) Nigdy nie wiesz czy ta zmiana w planach nie wyjdzie na lepsze!

Najlepsze jest to ze moj ukochany od wczoraj ciagle powtarza ze On czuje ze jestem w ciazy;p Nie chce wiedziec gdzie on czuje, ja takich przeczuc nie mam, ani na tak ani na nie, wole sie nie podniecac zawczasu ;) Do ginekologa napewno pojde tak czy inaczej;) Dzieki bardzo za wszystkie wskazowki, jestescie mega kochane;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Koncze powoli sciany, jak dobrze pojdzie to w weekend bede malowac [emoji7] wlasnie zamowilam panele podlogowe [emoji173]

Jejciu nie moge sie doczekac az bedzie gotowe i bede mogla postawic szafy [emoji7][emoji7][emoji7]

Malpy KUZWA nadal NIET, jak na zlosc!!! Tak czekam na ta histeroskopie a musi sie malpa skonczyc przed nastepnym piatkiem bo nico w badania [emoji24][emoji24][emoji24]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Koncze powoli sciany, jak dobrze pojdzie to w weekend bede malowac [emoji7] wlasnie zamowilam panele podlogowe [emoji173]

Jejciu nie moge sie doczekac az bedzie gotowe i bede mogla postawic szafy [emoji7][emoji7][emoji7]

Malpy KUZWA nadal NIET, jak na zlosc!!! Tak czekam na ta histeroskopie a musi sie malpa skonczyc przed nastepnym piatkiem bo nico w badania [emoji24][emoji24][emoji24]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Paraplu, a ty moze siknij na testa?[emoji848][emoji15]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry