reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@mfifi04 jak na weselu?? Jeśli pisałaś, to musiałam nie zauważyc...

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Super;-) wytanczylam się za wszystkie czasy;) rozluźniłam się przede wszystkim. Wesele małe ok 40 osób ale bawili się wszyscy

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi się Marysia bardzo podoba i nawet by pasowało Martyna i Marysia :) Z kolei mojemu nie bardzo :( Natomiast dla chłopca Piotruś średnio nam się podoba. Zgodnie natomiast jesteśmy co do imienia Irek lub Igor :)
Pewnie jeszcze sto razy te imiona się zmienią [emoji14] mojemu nie podobają się imiona, które mi z kolei tak, takie jak Łucja, czy Michalina albo Miłosz :) także byłoby ciężko :)

Kochane moje, tak się dzisiaj źle czuję :( kawę zrobiłam, bo spać mi się chciało, ale wypiłam niecałą połowę i nie mogę więcej, wylałam ją. Ciągle mnie w żołądku kręci, czuję taką gule w gardle, jakby mi coś uciskalo i nie wiem, czy niedługo do toalety nie pobiegne, bo jest coraz bliżej. Wieczorami ostatnio spałam juz przed 22, bo nie mogę usiedzieć dłużej. Jeśli to jednak ciąża, to słabo wróżę najbliższe tygodnie... W poprzedniej mdlilo mnie tylko czasami i to dopiero koło 8 tygodnia, pierwszy trymestr przeszłam delikatnie, dwa razy jedynie zwymiotowałam, jedynie piersi były duże i wrażliwe, no i odczuwałam senność, poza tym nic...

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pewnie jeszcze sto razy te imiona się zmienią [emoji14] mojemu nie podobają się imiona, które mi z kolei tak, takie jak Łucja, czy Michalina albo Miłosz :) także byłoby ciężko :)

Kochane moje, tak się dzisiaj źle czuję :( kawę zrobiłam, bo spać mi się chciało, ale wypiłam niecałą połowę i nie mogę więcej, wylałam ją. Ciągle mnie w żołądku kręci, czuję taką gule w gardle, jakby mi coś uciskalo i nie wiem, czy niedługo do toalety nie pobiegne, bo jest coraz bliżej. Wieczorami ostatnio spałam juz przed 22, bo nie mogę usiedzieć dłużej. Jeśli to jednak ciąża, to słabo wróżę najbliższe tygodnie... W poprzedniej mdlilo mnie tylko czasami i to dopiero koło 8 tygodnia, pierwszy trymestr przeszłam delikatnie, dwa razy jedynie zwymiotowałam, jedynie piersi były duże i wrażliwe, no i odczuwałam senność, poza tym nic...

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam nadzieję że to ciąża. Rób test

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
DziewcZynki witam serdecznie widzę ze wiele z Was jest akurat blisko testowania podobnie jak u mnie dlatego mocno trzymam &&& u mnie dziś dzień @ narazie nie ma wredoty i oby nie było choć objawy raczej wskazują ze będzie ale trzymam kciukasy za każdą z Was i niech w końcu na tym forum posypia się dwie kreseczki :yes::tak: pozdrowionka
Kciuki kochana, oby się udało! Kiedy planujesz zrobić test??


Super;-) wytanczylam się za wszystkie czasy;) rozluźniłam się przede wszystkim. Wesele małe ok 40 osób ale bawili się wszyscy

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Fajnie :) masz jakieś fotki? :)



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pewnie jeszcze sto razy te imiona się zmienią [emoji14] mojemu nie podobają się imiona, które mi z kolei tak, takie jak Łucja, czy Michalina albo Miłosz :) także byłoby ciężko :)

Kochane moje, tak się dzisiaj źle czuję :( kawę zrobiłam, bo spać mi się chciało, ale wypiłam niecałą połowę i nie mogę więcej, wylałam ją. Ciągle mnie w żołądku kręci, czuję taką gule w gardle, jakby mi coś uciskalo i nie wiem, czy niedługo do toalety nie pobiegne, bo jest coraz bliżej. Jeśli to jednak ciąża, to słabo wróżę najbliższe tygodnie... W poprzedniej mdlilo mnie tylko czasami i to dopiero koło 8 tygodnia, pierwszy trymestr przeszłam delikatnie, dwa razy jedynie zwymiotowałam, jedynie piersi były duże i wrażliwe, no i odczuwałam senność, poza tym nic...

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Zrób testa, nie trzymaj nas w niepewności ;) Fajnie by było u Ciebie zobaczyć dwie krechy, bo u mnie np raczej już się nie łudzę, objawów brak, @ ma przyjść środa-czwartek i pewnie przyjdzie, bo brzuch mnie pobolewa i ogólnie jestem rozbita:-( :(... Ale trzymam kciuki za Ciebie! :)
 
Boję się, że ten trzeci pęcherzyk jeszcze rośnie, i że się może nie wchłonąć mimo brania dupka
Wiesz co, mnie też kilka dni po owu jajnik boli. Ja zawsze czuje tylko lewy, nie wiem dlaczego. W tym cyklu bolał mnie jakoś do 3 dpo, a później cisza, może po prostu bolał, bo dwa razy owu była :)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wczoraj cały dzień od 8 do 17 spędziłam na mistrzostwach z pierwszej pomocy na lotnisku więc na dworze, był strasznie zimny wiatr więc zmarzlam bardzo, całe szczęście po 12 słońce się pojawiało i dziś patrzę a ja nos mam zjarany aż mi skóra będzie schodzila i plamy na twarzy się porobiły, dziś pół godziny makijaż robiłam żeby jakoś wyjść :( masakra

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zrób testa, nie trzymaj nas w niepewności ;) Fajnie by było u Ciebie zobaczyć dwie krechy, bo u mnie np raczej już się nie łudzę, objawów brak, @ ma przyjść środa-czwartek i pewnie przyjdzie, bo brzuch mnie pobolewa i ogólnie jestem rozbita:-( :(... Ale trzymam kciuki za Ciebie! :)
Brak objawów o niczym nie świadczy, czasem właśnie brak objawów jest dobrym objawem :* czekamy w takim razie :*



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ehh...i moja córka ciągle dopomina się o rodzeństwo...

A mnie coraz większe zwątpienie ogarnia że nam się uda[emoji20]

Siedzę i myślę-brać to clo i robić drożność skoro plemniki słabe czy nie...kupować te witaminki które jakoś nie pomogły i pchać dalej w M czy nie...wydatek nie mały. A gwarancji poprawy brak...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Z witaminami to jest tak, że nie pomogą pd razu, więc nie możesz się zniechęcać...potrzeba trochę czasu, zanim będą jakieś efekty, jak ze wszystkim :) może nie rezygnuj tak łatwo

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry