reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
@limonka8721 Faktycznie w UK to kiepsko z opieka zdrowia. Dokładnie to jest początek , co maja mowic pary, które się tyle starają. Do końca lata nam wyjdzie :) Endometriozę? Co to?

Endometrioza to skłonność do torbieli które niestety same się nie wchłaniają plus zrosty wszędzie, które właśnie utrudniają zagnieżdżanie zarodka. 4 lata temu miałam operacje , bo miałam duża torbiel , a do tego ponoć wszędzie właśnie zrosty miałam. Nawet jelita z macica miałam zrosniete. Zrobili porządek i szybko zaszłam w ciaze. Dlatego teraz się boję że tyle lat minęło i znowu się zrobił bałagan. Po ciąży byłam na tabletkach anty które miały to hamować ale nikt nie wiem na ile to działało.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi sie marzy mala Helenka [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Paraplu A spr. Z kalendarza chińskiego jaka płeć? :p Może będzie dziewczynka [emoji110][emoji110]

Nie, nie sprawdzalam ale zaraz sobie lukne :)

Dziewczynka wychodzi [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]

Zreszta tak jakos moje przeczucie, poki co, sklania sie ku dziewczynce [emoji16]
[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
Ostatnia edycja:
Mi sie marzy mala Helenka [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Bardzo ładne imię. :)

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie, nie sprawdzalam ale zaraz sobie lukne :)

Dziewczynka wychodzi [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]

Zreszta tak jakos moje przeczucie, poki co, sklania sie ku dziewczynce [emoji16]
[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
Paraplu ja tez na samym poczatku myslalam, ze dziewczynka i z tego chińskiego tez dz. Jednak pozniej zaczelam czuc chlopca haha
Ale juz swiruje mi w brzuszku :) zajeb... Uczucie :D
 
reklama
Do góry