reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Pamiętam jak któraś się nie mogła doczekać aż będzie dziecko w wózku wozić i yorka wpakowała i po chałupie woziła.

Całe szczęście, ze nie mam yorka :) a swoją droga, to już nie raz widziałam takie psychiczne babeczki z wózkami dla psów, no już mogę zrozumieć jak pies stary i nie chodzi, ale w niektórych przypadkach naprawdę wskazana wizyta u psychiatry ;)
 
reklama
IMG_0501.JPG

Czujecie to? [emoji38]
 
Eeee nie robię żadnej listy, mam w planie kupić najpotrzebniejsze czyli kosmetykę, wanienkę, wózek, łóżeczko i jeszcze trochę ciuszków a reszta to wyjdzie w praniu, co się okaże ze potrzeba to się dokupi :)
Najbardziej się nie mogę doczekać aż kupimy wózek, ale to dopiero we wrześniu, pewnie będę nim hasać po chacie jak nienormalna [emoji23]

Heh ja też tak podeszłam do zakupów. Mąż mówił, że przecież nie mieszkamy na końcu świata. Będzie coś potrzebne, to 10 minut i jest. Nie pomyśleliśmy, że ze szpitala będę wychodzić w niedzielę niehandlową. Zabrakło nam nawet pampersów a apteka dyżurująca nie miała na stanie. :/
 
Heh ja też tak podeszłam do zakupów. Mąż mówił, że przecież nie mieszkamy na końcu świata. Będzie coś potrzebne, to 10 minut i jest. Nie pomyśleliśmy, że ze szpitala będę wychodzić w niedzielę niehandlową. Zabrakło nam nawet pampersów a apteka dyżurująca nie miała na stanie. :/

Na szczęście u mnie nie ma niedzieli niehandlowych ;)
 
Poza tym wydaje mi się, ze zawsze coś tam człowiek przeoczy i odwrotnie, na pewno każda z nas zakupiła coś zupełnie bezużytecznego [emoji3]
 
reklama
Mi się nie przydał podgrzewacz do mleka czy obiadków, bo znacznie szybciej było zagotować wodę w czajniku lub zwyczajnie wsadzić do mikrofali.
Ale ja porostu lubię robić listy z tym co mi potrzebne, bo jak nie zrobię i się gdzieś pakuję to na bank czegoś nie wezmę. Ostatnio w szpitalu dwa lata temu co byłam czesałam się widelcem, bo było wszystko w biegu.
Poza tym wydaje mi się, ze zawsze coś tam człowiek przeoczy i odwrotnie, na pewno każda z nas zakupiła coś zupełnie bezużytecznego [emoji3]
 
Do góry