reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Ale słodko [emoji3059][emoji3059][emoji3059]
Brawo! U nas pojedyncze kroczki się pojawiają, ale jest bardzo ostrozna, więc pewnie to jeszcze trochę potrwa.
A za tydzień świętujemy roczek [emoji3060][emoji3060][emoji3060]Zobacz załącznik 1129449Zobacz załącznik 1129451
Jeju juz rok! Niedowierzanie. Sliczna pyzunia. Sa dzieci odwazniejsze i te bardziej ostroznie. Ja doświadczyłam dwoch typow.. Jula to byl istny tajfun.. chodziła od 10.5 miesiąca bez wiekszych upadków i drobnych kroczkow.. wstała i poszla.. a Fifi chodził przy meblach od 7mca.. ale tylko mocno trzymajac sie.. samodzielnie stal bez trzymania jakos kolo 11mca a pierwsze samodzielne kroki w 13 mcu.
 
reklama
Cześć ciocie! :) Udało się pobrać mocz, badanie ogólne czyste więc to zapewne wina pobierania do woreczka, ale czekamy jeszcze na posiew :)
Odzwyczajamy się od smoczka i pierwsza doba za nami [emoji120] nawet za bardzo nie tęskni ;)
Wrzucam zdjęcie z dziś :))
Ps pasy luźne bo na postoju ;)
My sobie w koncu powoli rośniemy. Dzidzia caly czas wyprzedza o tydzień więc w sumie wchodzimy już w piąty miesiąc :) Płeć niestety poznamy dopiero przy połówkowych lub kilka dni wcześniej bo coś małe nie chciało sie dalej ujawnić, na ostatnim usg skulone i wciśnięte dupką w jakiś kąt [emoji28]

P. S. Pozostałe mamuśki-ciężarówki, pokażcie się i piszcie jak tam u Was?
Piękny brzuszek, mi dziś doszły wywołane zdjęcia i wzięłam też kilka brzuszkowych to aż łezka w oku się zakręciła jak je zobaczyłam [emoji3531]
Przypomnij mi na kiedy masz termin? I kiedy masz połówkowe? :)
Prawda ze siostra na medal??



Świetne rodzeństwo ! :*
W koncu moglam dokonczyc to co zaczelam a czekalam caly czas na ramki.. wiem ze nie sa idealnie prosto.. chcialam na gwozdzik zamiast na taśmę tesse i sie okazalo ze zaczepy w ramkach sa na roznej wysokosci i niestety przechytrzyły mnie.. ciekawe czy malego zainteresują i je ujrzy jak wstanie [emoji23]
Zobacz załącznik 1129153
Masz je nad łóżeczkiem ? Koleżance kiedyś spadły, miała właśnie na taśmę naszczescie nie spadły na młodego więc tylko się wystarczył [emoji85] ja chcę zamówić, ale do Igora pokoju nad komodę :)
Udało mi się złapać jeden z krótszych spacerów [emoji16]
Powoli zaczynamy nową przygodę

Brawo [emoji122][emoji122][emoji122]
Ale słodko [emoji3059][emoji3059][emoji3059]
Brawo! U nas pojedyncze kroczki się pojawiają, ale jest bardzo ostrozna, więc pewnie to jeszcze trochę potrwa.
A za tydzień świętujemy roczek [emoji3060][emoji3060][emoji3060]Zobacz załącznik 1129449Zobacz załącznik 1129451
Ooo i my też za tydzień roczek, ale na samodzielne kroki trochę poczekamy zapewne :)
IMG_20200606_155452164_BURST001.jpeg
 
@paulina1994 obrazki sa na gwozdzie tylko literka z imieniem na tesse. Dalam jej mnóstwo i kupuje ta czerwona bardzo mocna.. nic mi nigdy na tej tasmie nie spadlo a sama literka jest ze sklejki bardzo lekka.

Super ze mocz udalo sie pobrac i jest wynik ok. Niestety woreczki nie naleza.do sterylnych i jałowych wiec o te wyniki zaklamane nie trudno.
 
Cześć ciocie! :) Udało się pobrać mocz, badanie ogólne czyste więc to zapewne wina pobierania do woreczka, ale czekamy jeszcze na posiew :)
Odzwyczajamy się od smoczka i pierwsza doba za nami [emoji120] nawet za bardzo nie tęskni ;)
Wrzucam zdjęcie z dziś :))
Ps pasy luźne bo na postoju ;)Piękny brzuszek, mi dziś doszły wywołane zdjęcia i wzięłam też kilka brzuszkowych to aż łezka w oku się zakręciła jak je zobaczyłam [emoji3531]
Przypomnij mi na kiedy masz termin? I kiedy masz połówkowe? :)Świetne rodzeństwo ! :*Masz je nad łóżeczkiem ? Koleżance kiedyś spadły, miała właśnie na taśmę naszczescie nie spadły na młodego więc tylko się wystarczył [emoji85] ja chcę zamówić, ale do Igora pokoju nad komodę :)Brawo [emoji122][emoji122][emoji122]Ooo i my też za tydzień roczek, ale na samodzielne kroki trochę poczekamy zapewne :) Zobacz załącznik 1129651

Super chłopak 😍

Początkowo termin wychodził mi jakoś między 18-21 listopada... Ale od prenatalnych male caly czas ciśnie do przodu więc może być to jednak bliżej 12 listopada poki co.
Połówkowe mam 30 czerwca :)

P. S. A dzisiaj upolowalismy wózek 😂 kompletnie nie planowaliśmy tak wcześnie kupować, ale trafiła nam się super okazja na jeden z moich upatrzonych wózków, ze aż żal byłoby nie skorzystać 😛 także wyprawko wariactwo powoli się zaczyna 😂
 
Super chłopak [emoji7]

Początkowo termin wychodził mi jakoś między 18-21 listopada... Ale od prenatalnych male caly czas ciśnie do przodu więc może być to jednak bliżej 12 listopada poki co.
Połówkowe mam 30 czerwca :)

P. S. A dzisiaj upolowalismy wózek [emoji23] kompletnie nie planowaliśmy tak wcześnie kupować, ale trafiła nam się super okazja na jeden z moich upatrzonych wózków, ze aż żal byłoby nie skorzystać [emoji14] także wyprawko wariactwo powoli się zaczyna [emoji23]
Pochwal się wózkiem! Moja córka też wyprzedzała termin z OM o 2 tygodnie, ostatecznie urodziła się równo w terminie z pierwszego USG, dwa dni przed terminem z OM:) a ja od końca moja czekałam jak na szpilkach[emoji85]
 
Cześć ciocie! :) Udało się pobrać mocz, badanie ogólne czyste więc to zapewne wina pobierania do woreczka, ale czekamy jeszcze na posiew :)
Odzwyczajamy się od smoczka i pierwsza doba za nami [emoji120] nawet za bardzo nie tęskni ;)
Wrzucam zdjęcie z dziś :))
Ps pasy luźne bo na postoju ;)Piękny brzuszek, mi dziś doszły wywołane zdjęcia i wzięłam też kilka brzuszkowych to aż łezka w oku się zakręciła jak je zobaczyłam [emoji3531]
Przypomnij mi na kiedy masz termin? I kiedy masz połówkowe? :)Świetne rodzeństwo ! :*Masz je nad łóżeczkiem ? Koleżance kiedyś spadły, miała właśnie na taśmę naszczescie nie spadły na młodego więc tylko się wystarczył [emoji85] ja chcę zamówić, ale do Igora pokoju nad komodę :)Brawo [emoji122][emoji122][emoji122]Ooo i my też za tydzień roczek, ale na samodzielne kroki trochę poczekamy zapewne :) Zobacz załącznik 1129651
Oo tez się muszę wziąć za odsmoczkowanie, ale jak na razie ratuje nam on życie przy usypianiu
 
Super chłopak 😍

Początkowo termin wychodził mi jakoś między 18-21 listopada... Ale od prenatalnych male caly czas ciśnie do przodu więc może być to jednak bliżej 12 listopada poki co.
Połówkowe mam 30 czerwca :)

P. S. A dzisiaj upolowalismy wózek 😂 kompletnie nie planowaliśmy tak wcześnie kupować, ale trafiła nam się super okazja na jeden z moich upatrzonych wózków, ze aż żal byłoby nie skorzystać 😛 także wyprawko wariactwo powoli się zaczyna 😂
Pokaż furę 😁
 
Oo tez się muszę wziąć za odsmoczkowanie, ale jak na razie ratuje nam on życie przy usypianiu
Czytalam kiedys gdzieś ze dzieci maja silny odruch ssania i nie ma potrzeby im szybko smoczka zabierać.. i jeszcze cos bylo wymienione.. jak odszukam wkleje. Nie ma potrzeby spinania sie z tym.
 
Pochwal się wózkiem! Moja córka też wyprzedzała termin z OM o 2 tygodnie, ostatecznie urodziła się równo w terminie z pierwszego USG, dwa dni przed terminem z OM:) a ja od końca moja czekałam jak na szpilkach[emoji85]

O czyli wszystko możliwe, muszę się nastawić na cały przedział datowy 12-21.11 jak nie lepiej 😂 bo w ostatnim miesiącu wszystko może się zdarzyć.
 
reklama

Kupiliśmy używany Jedo Trim Evo, w naprawdę dobrym stanie, zadbany, a daliśmy ledwie 6 stowek 😂 (nie było szans żeby mój S się zgodził na nowy z tych Jedo ktore sobie upatrzylam xD więc krakowskim targiem ;) przynajmniej zostanie więcej kaski na fotelik, adaptery na szczęście dostałam w gratisie).
 

Załączniki

  • IMG_20200606_152842.jpg
    IMG_20200606_152842.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 59
  • IMG_20200606_141316.jpg
    IMG_20200606_141316.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 52
  • IMG_20200606_153209.jpg
    IMG_20200606_153209.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 54
  • IMG_20200606_153136.jpg
    IMG_20200606_153136.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 56
Do góry