reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Sama jestem ciekawa ile mierzy. Moze za tydzien dotrzemy na szczepienie.. waga pokazuje nam 13kg wiec nie tak dużo znowu. Na fb kwietniowek jest Stefanek ktory wazyl miesiąc temu 17.kg ubranka nosi na 104 i stope ma 26. Wyglada jak "mały" olbrzym [emoji16]
17kg [emoji15][emoji85] o mamuniu ja nie wiem czy Daga osiągnęła wreszcie te 9kg choć liczę na to ale ona taki niejadek i ciągle w biegu... [emoji85]
 
reklama
Najpierw bylby z teściową a od 3 latek chcialabym go dac do przedszkola. Ale co będzie to sie okaze.
Z tą wagą to różnie.. teraz sie czlowiek martwi ale i tak nam dzieci wyrosna piekne i zdrowe. Pamietajmy ze Filip jest po terminie rodzony z waga 4.5kg wiec to tez daje zupelnie inny start.
Jasne :) waga to najmniejszy problem :) no i przede wszystkim uwarunkowania genetyczne, Igor nie ma być po kim grubszy [emoji1745]
 
Dziewczyny miałam pytać kiedy zdecydowaliście się na MMR? W sensie według kalendarza czy później ? Nasza pediatra ewidentnie sugeruje nam przesunięcie tego szczepienia nawet na 2 lata i sama nie wiem. Żadnego nie proponowała przesuwać, a to widzę, że jej nie na rękę :/
 
Dziewczyny miałam pytać kiedy zdecydowaliście się na MMR? W sensie według kalendarza czy później ? Nasza pediatra ewidentnie sugeruje nam przesunięcie tego szczepienia nawet na 2 lata i sama nie wiem. Żadnego nie proponowała przesuwać, a to widzę, że jej nie na rękę :/
Ja jeszcze nie szczepilam mmr. Maly ma 15.5 mca.
 
17kg [emoji15][emoji85] o mamuniu ja nie wiem czy Daga osiągnęła wreszcie te 9kg choć liczę na to ale ona taki niejadek i ciągle w biegu... [emoji85]
Ostatnio ważyłam Igora i ta waga tak skakała pomiędzy 8990, a 9 kg i mówię wago wyświetl tą magiczną liczbę nie bądź taka [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Igor 14 msc, sama nie wiem co robić [emoji1745]
Posyłasz do zlobka? Jesli tak to szczepilabym przed i nie ryzykowala bez tych szczepień dziecka posyłać. Jesli nie to wiele ludzi przekłada je w okolice 2rz.
Ja wiem ze zaraz ktoś napisze ze mial juz to szczepienie i przeszło bez objawow.. ale jesli jakas szczepionka robi wokol siebie tyle szumu a mozna zaczekac to niech to bedzie indywidualna decyzja.. ja nigdy nie zapomne jak balam sie szczepienia DTPw i dlatego zdecydowałam sie na 5w1 zeby otrzymać krztuśca bezkomorkowego.
Paula jak masz możliwość skonsultuj ta szczepionke.. wy macie nieco inaczej bo Igor jest wcześniakiem..
 
Dziewczyny miałam pytać kiedy zdecydowaliście się na MMR? W sensie według kalendarza czy później ? Nasza pediatra ewidentnie sugeruje nam przesunięcie tego szczepienia nawet na 2 lata i sama nie wiem. Żadnego nie proponowała przesuwać, a to widzę, że jej nie na rękę :/
Starszego szczepilam jak miał trochę ponad 1,5roku, Dage będę szczepić pod koniec miesiąca.
Ostatnio ważyłam Igora i ta waga tak skakała pomiędzy 8990, a 9 kg i mówię wago wyświetl tą magiczną liczbę nie bądź taka [emoji23][emoji23][emoji23]
Ja tak będę pod koniec miesiąca do wagi w przychodni gadać [emoji85]
 
reklama
Sama jestem ciekawa ile mierzy. Moze za tydzien dotrzemy na szczepienie.. waga pokazuje nam 13kg wiec nie tak dużo znowu. Na fb kwietniowek jest Stefanek ktory wazyl miesiąc temu 17.kg ubranka nosi na 104 i stope ma 26. Wyglada jak "mały" olbrzym 😁
Ooo szczerze mówiąc dla mnie to troche przerażające :p
Aż sprawdziłam w tabeli kto ma Stefana i nie ma takiej.
 
Ostatnia edycja:
Do góry