reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

No to taki sam mit jak to ze corka urode odbiera itp. Kazda ciaza inna.. Z Julka nialam zgagi i byla wlochata.. Nie wiem jak Filip... Za to bratowa kazda ciaze zgaga a rodzila łysolki.
Mi w pierwszym trymestrze urodę zabrał syn [emoji23] słodycze też podobno na córkę, a ja noszę pod sercem synka, seks przed owu i co i synek [emoji14] też myślę, że reguły nie ma ;)
 
reklama
Wspolczuje kochana [emoji58]

No i trzymam kciuki za wizyty [emoji110][emoji110]



Pokaz co ci tam rosnie [emoji14][emoji7]

My z imieniem nie mielismy jakos wielkiego problemu - chociaz ja bylam tak na 100% za Daria...no ale tz absolutnie sie nie zgodzil..
Wpadlo mi do glowy tez Dagmara i tu pelna zgoda nasza [emoji6] i tak zostało [emoji14] bedzie Dagmara Antonina [emoji7]
Gdyby byl chlopiec to by bylo ciezko bo co mi sie podobalo to tz nie [emoji85] a ja mialam swoja listę z ktorych mogl wybierac : Albert, Eryk, Norbert, Hubert, Dawid, Dariusz, Marek[emoji6]
Na szczęście jest dziewczynka i po problemie [emoji14]
U nas brak pomysłów na imię :) taki maluch na razie ;) nie ma mi kto zdjęć robić haha mąż jak mi wczoraj zrobił to nie nadaje się na upublicznienie [emoji23]
IMG_20190316_193739522.jpeg
 
Ja nigdy nie miałam stelaża. Stawiałam na krzesłach i tyle. A potem jak małe nauczyło sie chlapać bardziej nogami to przenieśliśmy wanienkę do dużej wanny w łazience.
 
U nas brak pomysłów na imię :) taki maluch na razie ;) nie ma mi kto zdjęć robić haha mąż jak mi wczoraj zrobił to nie nadaje się na upublicznienie [emoji23]Zobacz załącznik 952651
Musisz robic w lustrze fotki [emoji14]
Ikea ? :)
Ja się zastanawiam nad stelażem do wanienki potrzebny czy nie potrzebny ? [emoji848]
Wedlug mnie albo stelaz albo ogolnie komoda kapielowa(taka mam) to konieczność bo inaczej kregoslup moze dostac ostro...[emoji58]
 
U mnie 15 dni do terminu :o . Czuje sie juz jak wrak. Strach powoduje, ze chcialabym to miec nagle i za soba. Wczoraj mialam ktg i badanie i inny lekarz stwierdził, ze rozwarcia nie ma. Wiec ja juz nie wiem... Jutro kazala przyjsc znowu zrobi usg.
Kaszel mnie dusi, pluca pieka. Smaruje sie amolem. Tylko to mi pomaga
 
U mnie 15 dni do terminu :o . Czuje sie juz jak wrak. Strach powoduje, ze chcialabym to miec nagle i za soba. Wczoraj mialam ktg i badanie i inny lekarz stwierdził, ze rozwarcia nie ma. Wiec ja juz nie wiem... Jutro kazala przyjsc znowu zrobi usg.
Kaszel mnie dusi, pluca pieka. Smaruje sie amolem. Tylko to mi pomaga

A wcześniej miałaś rozwarcie na ile? Dwa palce?


Ja sie tylko modlę by zaczęło sie jak z Tomkiem. Spokojnie w domu i w ciagu 24h młody był na świecie. Nie chce przenosić jak starszego.
 
Ikea ? :)
Ja się zastanawiam nad stelażem do wanienki potrzebny czy nie potrzebny ? [emoji848]
Tak ikea. mi stelaz sie nie przyda i ja to wiem takze to zalezy kto jak woli... ja wanienke i tak bede trzymac w brodziku i tam kapac malucha ... a poprostu zanim do brodzika naleje wody miną wieki a wanienka jest naprawde malutka.

Ja po wizycie. Doktorek dziś mnie nie badal ginekologicznie.
Na kolejną wizyte mam przyjsc z KTG.. takze najpierw mam isc na oddzial a potem zejsc na dol z wynikiem na wizyte.
I znów się stresuję.. po ostatnim pomiarze ta waga zrobila sie juz taka mniej agresywna i juz mniej wyprzedzal.. teraz glowka zas o 2 tyg w przod i brzuszek o 3tyg... Ogolnie wagę wg USG mamy już 3278g..
pan doktor stwierdzil ze dobrze by bylo jakby córki nie przegonił.. ciekawe czy posłucha.
 
Tak ikea. mi stelaz sie nie przyda i ja to wiem takze to zalezy kto jak woli... ja wanienke i tak bede trzymac w brodziku i tam kapac malucha ... a poprostu zanim do brodzika naleje wody miną wieki a wanienka jest naprawde malutka.

Ja po wizycie. Doktorek dziś mnie nie badal ginekologicznie.
Na kolejną wizyte mam przyjsc z KTG.. takze najpierw mam isc na oddzial a potem zejsc na dol z wynikiem na wizyte.
I znów się stresuję.. po ostatnim pomiarze ta waga zrobila sie juz taka mniej agresywna i juz mniej wyprzedzal.. teraz glowka zas o 2 tyg w przod i brzuszek o 3tyg... Ogolnie wagę wg USG mamy już 3278g..
pan doktor stwierdzil ze dobrze by bylo jakby córki nie przegonił.. ciekawe czy posłucha.

Coś mówił o ewentualnym wcześniejszym porodzie?
 
reklama
Coś mówił o ewentualnym wcześniejszym porodzie?
no własnie nie.. on chce obserwowac mnie narazie i zobaczyc zapis KTg na kolejnej wizycie i wtedy bedziemy decydowac co dalej.. zrobi mi usg zobaczy pomiary.. ogolnie nie lubia indukowac porodu z takich wzgledow..
u mnie i cukier sie uspokoil, cisnienie bez zarzutu.. ale wiem ze da sie nacisk na nim wywrzec wiec na kolejnej w 37tc juz nie ma zmiluj.
w ogole wali mi po imieniu :p
 
Do góry