reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

A wcześniej miałaś rozwarcie na ile? Dwa palce?


Ja sie tylko modlę by zaczęło sie jak z Tomkiem. Spokojnie w domu i w ciagu 24h młody był na świecie. Nie chce przenosić jak starszego.

Tylko na jeden, ale tydzien wczesniei byla szyjka na 4 twarda i zamknieta. Myślałam, ze cos ruszy. Ale bedziemy miec wiecej czasu na ogarniecie mieszkania hehe
 
reklama
no własnie nie.. on chce obserwowac mnie narazie i zobaczyc zapis KTg na kolejnej wizycie i wtedy bedziemy decydowac co dalej.. zrobi mi usg zobaczy pomiary.. ogolnie nie lubia indukowac porodu z takich wzgledow..
u mnie i cukier sie uspokoil, cisnienie bez zarzutu.. ale wiem ze da sie nacisk na nim wywrzec wiec na kolejnej w 37tc juz nie ma zmiluj.
w ogole wali mi po imieniu :p

To teraz wizyta za dwa tygodnie?
 
no własnie nie.. on chce obserwowac mnie narazie i zobaczyc zapis KTg na kolejnej wizycie i wtedy bedziemy decydowac co dalej.. zrobi mi usg zobaczy pomiary.. ogolnie nie lubia indukowac porodu z takich wzgledow..
u mnie i cukier sie uspokoil, cisnienie bez zarzutu.. ale wiem ze da sie nacisk na nim wywrzec wiec na kolejnej w 37tc juz nie ma zmiluj.
w ogole wali mi po imieniu :p
Może akurat, że ten mały gagatek zechce sam wyjść wcześniej :) bądź dobrej myśli ;) podobno dzieci w ostatnim msc tyją najwięcej oby u ciebie to się nie sprawdziło [emoji14]
 
@Maliina zrobi usg to bedziecie wiedziec czy troche zwolnil z waga. U mnie ostatnio przez 2 tyg pokazalo, ze 600 na plusie. A jak sie czujesz? Spojenie odpuscilo ?
 
@Maliina zrobi usg to bedziecie wiedziec czy troche zwolnil z waga. U mnie ostatnio przez 2 tyg pokazalo, ze 600 na plusie. A jak sie czujesz? Spojenie odpuscilo ?
no u nas wyszlo teraz 643g na plusie... pozostaje tylko czekac, badac sie i finalnie wage poznam i tak po porodzie. Ja czuje sie roznie.. te przepowiadajace skurcze sa jakies okropnie bolesne.. zgagi miewam takie ze prawie wymiotuje.. a spojenie boli ale jest lepiej niz wczesniej.
 
no u nas wyszlo teraz 643g na plusie... pozostaje tylko czekac, badac sie i finalnie wage poznam i tak po porodzie. Ja czuje sie roznie.. te przepowiadajace skurcze sa jakies okropnie bolesne.. zgagi miewam takie ze prawie wymiotuje.. a spojenie boli ale jest lepiej niz wczesniej.

Mi zaczely puchnac rece i nogi. W 2 tyg przytylam 4 kg i mam wage na 0. Ale duzo jem w nocy wstaje na banana :p
Zgage tydzień miałam i jakby przeszlo. Skurcze mam takie bolesne, ze nawet sobie nie wyobrażam jakie beda pododowe. I na dodatek cieknie mi po nogach.... To jest jakis kosmos. Nie wiem co to, bylam pewna, ze wody ale nie. Wiec podpaska i jakos trzeba wytrzymac.


Ponarzekaly, ale na pocieszenie przeciez zaraz bedziemy mialy swoje szczescia Malinko <3
 
Mi zaczely puchnac rece i nogi. W 2 tyg przytylam 4 kg i mam wage na 0. Ale duzo jem w nocy wstaje na banana :p
Zgage tydzień miałam i jakby przeszlo. Skurcze mam takie bolesne, ze nawet sobie nie wyobrażam jakie beda pododowe. I na dodatek cieknie mi po nogach.... To jest jakis kosmos. Nie wiem co to, bylam pewna, ze wody ale nie. Wiec podpaska i jakos trzeba wytrzymac.


Ponarzekaly, ale na pocieszenie przeciez zaraz bedziemy mialy swoje szczescia Malinko <3
ja tez bardzo puchne dlatego ostatnio parametry nerkowe robilam ale wszystko ok wiec opuchlizna fizjologiczna jak na ten etap ciazy. cisnienie tez trzyma sie ok.
czasem trzeba ponarzekac.. pozniej pojawia sie inne problemy;p grunt by urodzic szczesliwie zdrowe dzidziolki.
 
Liczba spokojnie ja nigdy nie miałam zeiastunów porodu. Poskacz na piłce.
Paulina stelaż nie potrzebny odpuść. My kapiemy na stole, a mloda wanienke wkladamy pod prysznic
 
reklama
Ja juz sil na żadne wypady nie mam.. Zgaga niszczy mi życie.. Dzis w nocy prawie wymiotowalam... Gdybym wstala. Sekunde pozniej byloby co sprzątać.

Ja szykuje sie powoli na wizyte bo mam po 11..
Nie mogę sie doczekac zobaczyc ancymonka i ile przybral w 2 tyg.
Miałam pisać że trzymam kciuki, ale za im zdążyłam odpisać byłaś już po wizycie [emoji6]
No Filipek już spory, ale ja wierzę, że będzie dobrze.
Raczej nie ma żadnych innych barw ;) zazdroszczę, że zaraz zobaczysz szkraba :) Współczuję, ja mam 20 tc i na razie zgaga mnie nie dopadła, ale boje się, że to jeszcze przede mną :( jedyne pocieszenie, że mówią, że jak jest zgaga to dziecku włosy rosną [emoji14]
Ty też już w 20tc jesteś? Raju ale u Ciebie zleciało. Zaraz utulisz synka. Ty na kiedy masz termin?
U mnie 15 dni do terminu :o . Czuje sie juz jak wrak. Strach powoduje, ze chcialabym to miec nagle i za soba. Wczoraj mialam ktg i badanie i inny lekarz stwierdził, ze rozwarcia nie ma. Wiec ja juz nie wiem... Jutro kazala przyjsc znowu zrobi usg.
Kaszel mnie dusi, pluca pieka. Smaruje sie amolem. Tylko to mi pomaga
Oj kochana nie obejrzysz się a będziesz zna porodowce. Widzę że ciężko Ci na tej końcówce. Ja się bardzo niecierpliwiłam przed pierwszym porodem. Myślałam że jajo zniosę z tego czekania. W drugiej ciąży liczyłam na wcześniejszy poród, a tam nic, mimo rozwarcia wcześniejszego, się nie wydarzyło. Teraz już czekam spokojnie bo wiem że nic się szybciej u mnie nie wydarzy, a jak będzie inaczej to na plus dla mnie bo mniej nerwów.
 
Do góry