reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Nie oglądalam. Ale często ich widzę, bo tutaj stacjonują.
Jesli masz mozliwosc ogladnij. Sa 3 sezony po 6 odcinkow. Serial ktory po obejrzeniu jednego odcinka cisnie napieciem by zobaczyc juz drugi i trzeci i tak zapętla sie. Największy smutek mialam ze ostatni odcinek 3 sezonu rozwiazal doslownie wszystko od 1szego odcinka co było niewyjaśnione.a to oznaczac moze ze juz wiecej sezonow nie powstanie 😭😭😭😭😭
 
Jesli masz mozliwosc ogladnij. Sa 3 sezony po 6 odcinkow. Serial ktory po obejrzeniu jednego odcinka cisnie napieciem by zobaczyc juz drugi i trzeci i tak zapętla sie. Największy smutek mialam ze ostatni odcinek 3 sezonu rozwiazal doslownie wszystko od 1szego odcinka co było niewyjaśnione.a to oznaczac moze ze juz wiecej sezonow nie powstanie 😭😭😭😭😭
Ale o tych przejściach w tym serialu to jest tak samo na serio mi mówiła. Kobiety w ciąży, w śniegu... bardzo często są tu akcje. Później tutaj wsiadają w auta i do Niemiec. Najsłabszych się zostawia, jak złapią kogoś nie powie ani słowa ile ich było itp. to jest straszne, smutne.
Tylko w tv jest koloryzowane to, że oni atakują strażników granicznych, zabijaka... Nie ma takich tutaj rzeczy
 
Ostatnia edycja:
Mama moja ogląda. Ale o tych przejściach w tym serialu to jest tak samo na serio mi mówiła. Kobiety w ciąży, w śniegu... bardzo często są tu akcje. Później tutaj wsiadają w auta i do Niemiec. Najsłabszych się zostawia, jak złapią kogoś nie powie ani słowa ile ich było itp. to jest straszne, smutne.
Tylko w tv jest koloryzowane to, że oni atakują strażników granicznych, zabijaka... Nie ma takich tutaj rzeczy
W serialu bardziej pokazuja ze atakuja ci co ich przeprowadzaja.. oni robia to przeciez za kasę. Straszne ze takie rzeczy sie dzieja :(
 
W serialu bardziej pokazuja ze atakuja ci co ich przeprowadzaja.. oni robia to przeciez za kasę. Straszne ze takie rzeczy sie dzieja :(
Pooglądam kiedyś od początku. Tutaj straż graniczna nie raz mi auto sprawdzała, pod domem mi stoją czasem i zatrzymują samochody. Wiesz co takich rzeczy lepiej nie wiedzieć. Ja jestem tu turystycznie już teraz raz na 3 miesiące, niech się dzieje co chce haha
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry