reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Kaamilaaa cudownie sobie Daga poradziła [emoji1316] brawo dla niej!!!! Czy to pierwsza chodząca dzidzia na wątku urodzonych w 2019? [emoji848]
@liczba jak u Was w tym temacie?


My wczoraj kupiliśmy spacerówkę. Czekam z niecierpliwością na wiosnę by wyjechać nasza rozowa karoca.

C189A6CC-FFC3-4270-98C6-F2944D548C7E.jpg
 
reklama
Malina jak u Was się spisuje axkid move ? Mierzyłam ostatnio i zajmuje bardzo dużo miejsca, przednie siedzenie trzeba przesuwać prawie na full :/ no i pozycja wydaje mi się bardzo siedząca ?
 
Cześć :) jejku podziwiam te wasze bobasy, rozwijają się z prędkością światła :)) Igor jest daleko w tyle, ułatwił sobie życie i się turla po podłodze w drodze do celu :))
Czy któraś mama posyłała roczniaka do żłobka i mogła by się zgłosić mam kilka pytań, była bym ogromnie wdzięczna :))
Igor ma już 8,5 msc jeszcze chwila i roczek :)) a po roczku mój powrót do pracy, Igora żłobek trochę się boje jak to wszystko się ułoży, z jednej strony chcę wyjść do ludzi, z drugiej szkoda mi go oddawać do żłobka, ale decyzja podjęta.
We wtorek mamy szczepienie przeciwko meningokokom pierwszą dawkę mam nadzieję, że przejdzie bez większego "echa"...

Zobacz załącznik 1086376
Słodziak [emoji3590]
Kurde ile ja bym dala żeby młoda chciała używać smoczka w innym celu niż zabawa nim w ciągu dnia [emoji28]
Kaamilaaa cudownie sobie Daga poradziła [emoji1316] brawo dla niej!!!! Czy to pierwsza chodząca dzidzia na wątku urodzonych w 2019? [emoji848]
@liczba jak u Was w tym temacie?


My wczoraj kupiliśmy spacerówkę. Czekam z niecierpliwością na wiosnę by wyjechać nasza rozowa karoca.

Zobacz załącznik 1086382
Widziałam ta wasza spacerowke na insta, śliczna jest [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Moja mała śmiga, ale musi się chociaż palcem trzymać.

Pokaże Wam wizytę u kolegi z sali porodowej hahah. Lilka niedostępna, ale on rasowy jaskiniowiec, plus te dźwięki hahahah
[emoji2][emoji2]
 
O boziu tak te wasze szkraby jak się szybko rozwijają, moja kluska tylko raz sama sie przewróciła na brzuszek do tej pory, a tu już chodzą, stoją siedzą, turlają się [emoji85][emoji6]

U nas wczoraj minęło pół roczku. U starszego wczoraj 7lat pyknęło. Takie duże dzieci mam [emoji28]
IMG_20200302_195341.jpeg
IMG_20200302_190610.jpeg
 
Malina jak u Was się spisuje axkid move ? Mierzyłam ostatnio i zajmuje bardzo dużo miejsca, przednie siedzenie trzeba przesuwać prawie na full :/ no i pozycja wydaje mi się bardzo siedząca ?
My mamy dosc spory samochód.ja siedze swobodnie z przodu. No i mamy profilowana kanapę więc podkladka poziomujaca pieknie odchylila fotelik. Maly jest spokojny i zadowolony w aucie.

@Maliina wszystko ok ? Gdzie się podziewasz ?
U nas wszystko ok.korzystamy z zycia bo Fifi ma istnie cudny czas. jest cale dnie uśmiechnięty. uwielbia sie bawic i nie ma placzu. Co wiecej obiadki je na calego! Jestem taka szczęśliwa. Mamy jeszcze problem z kaszka na gesto lyzeczka.. ale dodana do mlela znika w mig.
 
U nas od rana trąbią o potwierdzonym koronawirusie. A od 17 mam goraczke dreszcze bol calego ciala i wymioty. Az sie boje o Filipka i Julcie ze sie zaraza :( o ile spie w osobnym pokoju to jutro M do pracy i zostane sama z tym. Jula tez do szkoly nie idzie bo ma katar i w szkole proszą by zostawic takie dzieci w domu.
 
reklama
U nas od rana trąbią o potwierdzonym koronawirusie. A od 17 mam goraczke dreszcze bol calego ciala i wymioty. Az sie boje o Filipka i Julcie ze sie zaraza :( o ile spie w osobnym pokoju to jutro M do pracy i zostane sama z tym. Jula tez do szkoly nie idzie bo ma katar i w szkole proszą by zostawic takie dzieci w domu.
Właśnie miałam pytać jak tam u was bo kojarzę że ty z tamtych okolic...
Zdrówka dla ciebie i żeby dzieciaki się nie zaraziły..
U nas też chorobsko, Daga zapalenie ucha i trzydniowka[emoji2356]
 
Do góry