reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 252 49,4%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    510
reklama
Z tego co wiem to jeżeli okres próbny kończy się po Twoim 12 tc to nie maja prawa Cię zwolnić i po porodzie dostajesz zasiłek macierzyński
 
Ale poczytaj dokładnie w internecie. Bo to zależy czy masz swoje stanowisko pracy czy zastępujesz jakiegoś innego pracownika. W to trzeba się zagłębić
 
A spóźnił Ci się już okres w ostatnich miesiącach? O ile pamiętam to nie więc ja trzymam kciuki oby tym razem się udało i byście do Grecji jechali o jedną osobke więcej! :)
Od operacji byl ino 1 cykl w ktorym byl 1 dzien spoznienia a tak to @ mam jak w zegarku. Niewiem co myslec. Ale jak do pon nie bedzie to lece zrobic bete.
 
Te testy bardzo często pokazują cień nawet jeśli ciąży nie ma, miałam tak wiele razy. Oczywiście Tobie życzę aby się nie mylił. :) Ale jednak na Twoim miejscu zrobiłabym inny test. :)
Mi ogolnie cienie nie wychodza wcale na tescie i mam wrazenie ze ja go sobie tam wymyslilam by ino byl. Testow juz nie robie bo szkoda kasy. Jak @ nie przyjdzie do pon to lece na bete i to rozwieje wszelkie watpliwosci.
 
Te testy bardzo często pokazują cień nawet jeśli ciąży nie ma, miałam tak wiele razy. Oczywiście Tobie życzę aby się nie mylił. [emoji4] Ale jednak na Twoim miejscu zrobiłabym inny test. :)

Mi cień a wręcz kreske pokazał tylko Pink fałszywie. Te z rossmana i z DOZ nigdy mnie nie zawiodły. Tu po lewej fałszywy Pink. Dodam, ze wtedy nie byłam w ciąży a krecha jak nic.
IMG_2840.JPG
 

Załączniki

  • IMG_2840.JPG
    IMG_2840.JPG
    178,8 KB · Wyświetleń: 334
reklama
Mi cień a wręcz kreske pokazał tylko Pink fałszywie. Te z rossmana i z DOZ nigdy mnie nie zawiodły. Tu po lewej fałszywy Pink. Dodam, ze wtedy nie byłam w ciąży. Zobacz załącznik 895891
No to u mnie na odwrót. ;) Te facelle i pink to fałszywe kreski miałam, pamiętacie jakoś w kwietniu co miałam piękną krechę, to był pink. :) Testy testom nie równe nawet jak są z tej samej firmy :D
 
Do góry