reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 252 49,4%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    510
reklama
W samych studiach nie przeszkadza, ale od połowy czerwca do początku lipca mamy zaliczenia i egzaminy na zaliczenie semestru. Chciałabym to pozaliczać od razu w terminach, a gdyby poród wyszedł mi akurat na ten czas, to pewnie zawaliła bym część tych egzaminów. Dlatego już wolę poczekać w takim razie tak by gdyby się udało od razu (nie nastawiam się ale i nie mogę wykluczyć takiej możliwości) to żeby maluch przyszedl na świat już po tym czasie.
Nie planuj! ;) To, że poczekasz miesiąc dwa nie spowoduje, że nie urodzisz wcześniej/ później sytuacji jest tyle, że nie jestes w stanie tego przewidzieć ;)
 
Dziewczyny mam pytanie w tym miejscu zaczelam prace umowe natomiast o prace dostane 1 października boje sie ze jak zajde w ciaze to czy moga mp do 14 dni odstapic od umowy
Nie, nie mogą, ale przede wszystkim zależy na jaki okres masz umowę ? Jeśli umowa na czas określony to nie mogą ci jej rozwiązać jeśli w dniu rozwiązania była byś w 12 tygodniu ciąży, po drugie przecież nie musisz informować pracodawcy odrazu, że jesteś w ciąży, równie dobrze możesz powiedzieć po 12 tc no chyba, że chcesz brać odrazu zwolnienie, ale to zależy od umowy już ...
 
@martoosia04 znów razem mamy ten sam etap cyklu :)
@Kasienka3b trzymam kciuki za drugą kreseczke ;)
U mnie dziś 13 dc, niby jutro owu a u mnie sucho na wiór.... Nie wiem co się dzieje, nigdy nie miałam jakoś dużo tego śluzu ale był a teraz cały czas sucho a temperatura skacze raz 36,3 36,2, 36,1, 36,2 i tak cały czas... .A zawsze przed owu było tak w granicach 35,9-36,1 a owu była przy 36,3.... Liczyłam na ten cykl ale coś czuję że nic z tego. .. Chyba że owu się przesunie w tym cyklu przez bromocorn i zmianę pracy tym bardziej że miałam nie miłą i stresujaca sytuację wczoraj w pracy.... Mama jednego dziecka oskarżyła mnie do pani dyrektor że dziecko które rozrabialo wzięłam za rękę, niby do góry, i zaprowadziłam na koniec kolejki.... Oczywiście dziecko zabrałam na koniec kolejki ale za rękę, nie do góry.... Chyba że chodziło jej o sytuację gdzie dziewczynka złapała mnie za drugą rękę i podkulila nóżki tylko że wtedy jej nie zanioslam.... I przez to mam zepsuty weekend bo się martwię i nie wiem co będzie w poniedziałek.....
 
Znalazłam jeden ze swoich pierwszych testów [emoji23]
A dziś Maja konczy 6 tygodni :)
IMG_20180908_141630.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180908_141630.jpg
    IMG_20180908_141630.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 291
reklama
Do góry