reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 252 49,4%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    510
My nie mamy ślubu i nie bardzo chcemy, aczkolwiek ostatnimi czasy podczas rozmów dochodzimy do tego wniosku, że jak w ciążę w końcu zajde to tylko cywilny sobie weźmiemy.
u mnie podobnie:) nie to ze nie chcemy, ale jakos wcześniej nie myśleliśmy o tym- jesteśmy ze sobą 9 lat, mamy własne mieszkanie i dopiero teraz o ślubie myslimy poważniej- ale tez o cywilnym :)
No i do szczęścia jeszcze brakuje nam dzidzi❤️
 
reklama
Dzień dobry Kobietki :) @ się kończy powoli, choć bóle dalej są. Dziś 3 dzień, więc jeszcze jutro i po. Chcę zakupić olej z wiesiołka, zobaczymy co wyjdzie.
U mnie też przyszła spóźniona. Dostałam w 33 dc. Może to wpływ pogody. Jednak nadeszła wiosna, to i nasze organizmy się przestawiają. W przyszłym tygodniu chcę kupić kijki do NW i będę spacerować wieczorami.
U mnie cykle się pozmienialy i z 28 dni już dwa trwały 26 :/ @ jak trwała 7 dni zawsze to dwa ostatnie cykle trwała 6 dni a dziś mam 4 dzień i powiem wam że chyba się kończy :/ wczorajszy dzień to cały mogłam we wkladce przechodzić bo raptem 3 krople miałam na podpaskach :/ od kad się staramy to moje cykle robią mnie w balona
 
Bardzo Dziękuję że pytasz! U nas już końcówka 22 tygodnia:) Czujemy się świetnie- A co u Ciebie? :)
Ooo jaaa❤️ Ale ten czas leci❤️ Ja póki co staranka odłożyłam przynajmniej do czerwca, w lipcu dostaje umowe na stałe i chce zaczekać. Póki co systematycznie odwiedzam dentystę, zeby wszystko było „dopięte na ostatni guzik” :) muszę jeszcze odwiedzić lekarza :)
 
U mnie cykle się pozmienialy i z 28 dni już dwa trwały 26 :/ @ jak trwała 7 dni zawsze to dwa ostatnie cykle trwała 6 dni a dziś mam 4 dzień i powiem wam że chyba się kończy :/ wczorajszy dzień to cały mogłam we wkladce przechodzić bo raptem 3 krople miałam na podpaskach :/ od kad się staramy to moje cykle robią mnie w balona
u mnie od jakiegoś czasu jest tak, ze moja @ to tak z 3,4dni trwa. 5 dni to już max (delikatne plamienie)
 
Jako nastolatka miałam @ co 28-30 dni (około) i trwały 6-7 dni. Teraz, im bliżej 30 roku życia to się skraca. Mam około co 26- 28 dni i trwa 4 dni. No niestety, starość chyba.
 
u mnie podobnie:) nie to ze nie chcemy, ale jakos wcześniej nie myśleliśmy o tym- jesteśmy ze sobą 9 lat, mamy własne mieszkanie i dopiero teraz o ślubie myslimy poważniej- ale tez o cywilnym :)
No i do szczęścia jeszcze brakuje nam dzidzi[emoji3590]
My mieszkania swojego jeszcze nie mamy ale nie martwimy się o to ;)
 
Ooo jaaa❤ Ale ten czas leci❤ Ja póki co staranka odłożyłam przynajmniej do czerwca, w lipcu dostaje umowe na stałe i chce zaczekać. Póki co systematycznie odwiedzam dentystę, zeby wszystko było „dopięte na ostatni guzik” :) muszę jeszcze odwiedzić lekarza :)
To super, ze masz plan i że się tak pięknie przygotowujesz:) trzymam mocno kciuki ✊✊✊
 
reklama
To był złoty strzał!
Facetów to chyba meczy bo to juz nie jest tal na luzie jak jest ochota tylko taki terroryzm [emoji57]
Tak, faceci sie wkurzają, że ktoś im każe w danym dniu, w danym momencie uprawiać seks. Mój mąż zapomniał o moich monitoringach i w zasadzie dobrze się stało, bo tylko ja wiedziałam kiedy lekarz zalecił podwójne starania :D wtedy aranzowalam zbliżenie, mąż był zrelaksowany i udało się :-) :)
 
Do góry