reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
E tam ja tez wole corke ale najważniejsze to byc w tej ciąży w koncu i urodzic zdrowe dziecko.
Dokładnie, zdrowie dziecka na pierwszym miejscu [emoji4] a ja Wam powiem, że mi to zupełnie obojętne poważnie, chciałabym mieć dwójkę dzieci, a jeśli nie będzie mi dane to przynajmniej jedno i czy to będzie chłopiec i dziewczynka, czy dwie dziewczynki jest mi to obojętne, najważniejsze co bym chciała to żeby moje dziecko traktowało mnie jak przyjaciółkę z którą można o wszystkim porozmawiać, ja z moją mamą nie miałam takich relacji moja mama jest "starej daty" i nigdy bym do niej z problemem nie poszła, a trochę to przykre..
 
Jak się myśli, liczy to ciągnie się wszystko jak flaki z olejem ;)
Szczerze to nie myślę o staraniach tylko ogólnie dni się ciągną, nie ma co robić, w taką pogodę nic się nie chce oprócz wyjazdu gdzieś nad wodę ale auto stoi zepsute... Ile można sprzątać, gotować, prać. :D Jak narzeczony wraca z pracy to już leci czas jak szalony.
 
Szczerze to nie myślę o staraniach tylko ogólnie dni się ciągną, nie ma co robić, w taką pogodę nic się nie chce oprócz wyjazdu gdzieś nad wodę ale auto stoi zepsute... Ile można sprzątać, gotować, prać. :D Jak narzeczony wraca z pracy to już leci czas jak szalony.
A mi znowu lecą te dni strasznie ;) też bym pojechała nad wodę, ale niestety ten weekend odpada więc pozostaje mi chronić się przed ciepłem w domu ;)
 
Lista certyfikowanych lekarzy jest na stronie FMFu. Jest ich 404 w Polsce. Bardzo łatwi można to sprawdzić.
Migdalove. Chodzi o jeden certyfikat. Można to sprawdzić tutaj. Trzeba najechać na mapce na PL, kliknąć i wyświetli się lista lekarzy z uprawnieniami. Lekarze z tej listy maja obowiązek szkoleń i potwierdzania umiejętności, aby na tel liście być. Nie chodzi o lekarzy, którzy maja certyfikaty ze szkoleń czy sympozjów odbytych z diagnostyki prenatlanej, tylko z tej listy bo tylko oni maja uprawnieni do posługiwania się programem szacującym ryzyko na podstawie badań usg, biochemii i wywiadu środowiskowego [emoji846]
Link do: The Fetal Medicine Foundation
Mój jest :-D
 
reklama
Do góry